Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan
12 Mart 2018, Pazartesi 14:24:04
 Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan
Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından üretilen UNISTONE, 11 mm ve 20 mm kalınlığında 120 x 180 ölçülerinde üretiliyor ve istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılma konforu sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından üretilen UNISTONE, 11 mm ve 20 mm kalınlığında 120 x 180 ölçülerinde üretiliyor ve istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılma konforu sunuyor. Seramiksan tarafından geliştirilen ve Türkiye’de ilk defa üretilen UNISTONE, seramik sektöründe çığır açıyor. Yerde, duvarda, mutfak ve banyo tezgahlarında, yaşam alanlarının pek çok noktasında hayal edilen her yerde rahatlıkla kullanılmasıyla fark yaratan UNISTONE, modern tarzıyla geleceğin dünyasını şekillendiriyor. Mimar ve tasarımcıların şık ve fonksiyonel mekanlar oluşturmalarına imkan sağlayan UNISTONE, tüm yaşam alanlarında inovatif alanlar isteyenlerin tercihi oluyor. Yaratıcı kullanıma uygun olmasıyla dikkat çeken UNISTONE, istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılması, hayal edilen her yerde sınırsız uygulama seçenekleriyle tasarımda sınırları kaldırıyor.

Reçine ve benzeri kimyasal bağlayıcı kullanılmadan, %100 doğal malzemeden üretilmiş olan UNISTONE, içeriğinde ve yüzeyinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulundurmazken tamamının geri dönüştürebilir olmasıyla çevre sağlığına da özen gösteriyor. Hijyen anlamında da öne çıkan UNISTONE kolay temizlenebilen, yanmaz, su geçirmez, yüksek ısıya, ateşe ve dona karşı direnciyle zamana meydan okuyor. Yüzey sertliğinden dolayı aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklılığa sahip UNISTONE, en yoğun yaya ve taşıt trafiğinde bile uzun süre kullanıma uygun.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 336 kez okunmuştur.


ETİKETLER : UNISTONE, Seramiksan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Erdoğan Şumnu, Haliç Yat Limanı, Akpınar, Salih Küçüktuna, Nivo İstanbul, WiloTürkiye , Özgen Çoğulu, Hükümetten, Sınav Sarısı, İnebolu, Hastane, Marmoles Brillo, Üntes, Robo 5, “Dünya Madenciler Günü”, 2B Arazier, Demre, BAU Münih 2015 Fuarı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, LKAB, 2B arazi, BarışDumankaya, MüjdatGüler, BioEnergy International AG, Beta Tek, MIPIM2016, NAKO, Şile Belediyesi, ihracatçılar, EvyapHolding,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.