E.C.A. THERMO SAFE Bataryalar ilk kez Unicera’da Lanse Edildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
E.C.A. THERMO SAFE Bataryalar ilk kez Unicera’da Lanse Edildi
12 Mart 2018, Pazartesi 15:14:49
E.C.A. THERMO SAFE Bataryalar  ilk kez Unicera’da Lanse Edildi
Çocuklu Ailelerin Tercihini Oluşturacak
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Elginkan Topluluğu’nun, armatür ve vitrifiye alanındaki öncü ve köklü markası E.C.A. SEREL, yeni ürünleriyle Unicera Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı’nda adından söz ettirdi. Fuarda en çok ilgiyi, Türkiye’de ilk defa 20 yıl garanti süresi kapsamında sunulan E.C.A. markalı krom kaplı tek kumandalı – çift kumandalı batarya ve musluk grubu ürünleri ile, ilk kez lanse edilen THERMO SAFE bataryalar gördü.

E.C.A. SEREL markalı seramik sağlık gereçleri ve armatür ürünlerinin yurt içi dağıtım firması Elmor, yeni ürünlerini 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında düzenlenen Unicera Fuarı’nda sergiledi. Fuar kapsamında, tasarım, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren E.C.A. ve SEREL ürünleri “Yıllarca Beraber Olmak Garanti!” konseptiyle sektör profesyonelleri ve tüketiciyle buluştu. Fuardaki 4. Salon, B02 no’lu E.C.A. SEREL standında “Yıllarca Beraber Olmak Garanti!” konseptiyle sunulan ürünler, kalitesiyle adından söz ettirdi. Türkiye’de ilk defa E.C.A. bataryalarındaki garanti süresini 20 yıla çıkardıklarının altını çizen Elmor A.Ş. Genel Müdürü Enver Öz şu açıklamalarda bulundu: “E.C.A. markalı krom kaplı tek kumandalı – çift kumandalı batarya ve musluk grubu ürünlerinde 20 yıl garanti veren ilk ve tek firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. En önemli kriterimiz ‘’tüketici memnuniyeti’’. Tüketicilerimize duyduğumuz saygı ve ürünlerimize duyduğumuz güvenle, tasarım, teknoloji ve kalitenin bir arada olabileceğinin garantisini veriyoruz. Böylece “Yıllarca Beraber”lik ilkesini bir adım daha ileriye taşıyarak ‘’Yıllarca Beraber Olmak Garanti!’’ ilkesine imza atıyoruz.”   

2018 yılının en yeni ürünlerinden biri olarak öne çıkan THERMO SAFE bataryaların ilk kez  Unicera Fuarı’nda lanse edildiğini belirten Öz, ürünün özellikle de yaşlı ve çocuklu aileler için önemine değindi  “Türkiye’de ilk kez E.C.A. tarafından üretilen haşlanma emniyetli banyo ve lavabo bataryalar, yeni geliştirilen teknoloji ile su sıcaklığı 45 Co ’nin üzerine çıktığında armatürlerdeki sıcak su akışını kesiyor. Böylece E.C.A. THERMO SAFE serisi ile ev ve toplu yaşam alanlarında yaşanabilecek haşlanma problemi çözülüyor.”  

Unicera Fuarı’nda Öne Çıkan Diğer Ürünler

Fuar kapsamında, tasarım, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren E.C.A. ve SEREL ürünleri sektör profesyonelleri ve tüketiciyle buluştu. Fuarda öne çıkan ürünler arasında, geometri ve estetiğin kusursuz birleşimiyle meydana gelen E.C.A. Purity armatür serisi de yer aldı. Modern mekanlar için ideal bir tercih oluşturan seride, pürüzsüz yüzeyler ve yumuşak hatlar ile yalın bir görünüm hedeflenirken, kullanım ergonomisi ürünleri ön plana çıkıyor. İnce ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken E.C.A. Icon, dinamik ve net çizgilerle yuvarlak hatların estetik birleşiminden oluşan detaylar barındırıyor. SEREL Helios lavabo serisi, farklı kullanım alanlarına yönelik tasarlanan, daire ve kare formlu çanak lavaboları ile öne çıkarken, her zevke ve beğeniye göre alternatif seçenekler sunuyor. Çocuk lavabosu seçeneğiyle evde ve ev dışındaki alanlarda da çocuklara özel mekânlar yaratıyor. SEREL EasyWash lavabolar Türkiye’de bir ilki teşkil eden kendi kendini temizleyen yeni nesil yıkama teknolojisi ile, otomatik olarak devreye girerek  hijyen sağlıyor. Maksimum temizlik konsepti ile yola çıkılarak tasarlanan SEREL EasyWash lavabo serisi, su sıçratmadan %100 yıkama teknolojisi sunuyor. Kendi kendini temizleme özelliği uzaklaştıktan sonra devreye girerek 360º’lik hijyen sağlıyor.

E.C.A. SEREL Ürünleri Tasarım Ödüllerinde de 1 Numara!

E.C.A. SEREL ürünleri, uluslararası tasarım otoritelerinin takdirini kazanmış ürünleriyle adından söz ettiriyor. IF Design, Good Design, A Design Awards, Iconic Awards, Germen Design ve Reddot gibi uluslararası tasarım yarışmalarından ödülle dönen E.C.A. SEREL ürünleri, armatür ve seramik sağlık gereçlerinde yakaladığı ergonomi ve estetiği UNICERA Fuarı’nda yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin beğenisine sunuldu. E.C.A. 3 yılda 30, SEREL ise 5 yılda aldığı 20 tasarım ödülü ile ülkemizi uluslararası tasarım yarışmalarında gururlandırıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


342 kez okunmuştur.


ETİKETLER : E.C.A. SEREL, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

E.C.A. THERMO SAFE Bataryalar ilk kez Unicera’da Lanse Edildi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Rixos, Banco di Türkiye, Sungurlu, HasanİnanYeter, Poem Seperatör, ESASAeropark, JW Marriott Otel, Berker by Hager, Atakule Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı, ihracatçılar, ‘Vaditepe Bahçeşehir’, Butera King, VİVA Architects, Adres Lobi, Gediz Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İMEAK, AvrupaGöz, İZBAN, Keşan, TÜRK Hava Yolları, ŞİŞLİ CAMİİ, MKON, Formİstanbul, GSH 11 VC Professional, TEM Otoyolu, Karma Evler, İmamAltınbaş, Duomatic Premium, CumhurbaşkanlığıSarayı, çatılar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.