İlhan Erdal "Yatırımcıların Son Gözdesi Beytepe" | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İlhan Erdal "Yatırımcıların Son Gözdesi Beytepe"
12 Mart 2018, Pazartesi 15:23:12
İlhan Erdal
Stratejik ve eşsiz konumuyla Ankara’nın ön plana çıkan semtlerinden olan Beytepe’nin yıldızı parlamaya devam ediyor. Hem yatırımcılar hem de kaliteli yaşam arayanlar için en uygun adres olduğunu söyleyen İlhan Erdal, Beytepe’nin gelişimini sürdüreceğini söyledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Beytepe, hayatın merkezinde olan lokasyonu ile fark yaratıyor. Birçok yaşam alanına olan yakınlığı ile adından söz ettiren Beytepe’nin her geçen gün ivme kazandığını anlatan Tona Yapı Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal “İnsanlar artık nitelikli bir yaşam içinde yer alırken aynı zamanda da şehrin merkezinde kalmak istiyor.Çankaya bu anlamda her zaman Başkentlilerin ilk tercihi olmuştu. Çankaya’da yaşanan yoğunluk, insanların otopark sıkıntısı gibi birçok sıkıntı yaşaması farklı arayışlara yönelmelerini sağladı. Bu açığı kapatacak olan semt ise hem lokasyonu hem de yükselen kaliteli projeleri ile Beytepe oldu. Son 5 yıl içerisinde yaşanan bu değişim, hem Türkiye hem de Ankara’nın önemli eğitim kurumlarının buralara taşınması ile değerine değer kattı. Beytepe’nin birkaç yıl içerisinde Başkent’in yıldızı olacağı görüşündeyim” dedi.

Eğitimin nabzı Beytepe’de atıyor

TED Koleji, Ufuk Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, ODTÜ gibi okullara olan yakınlığı ile ön plana çıkan Beytepe, aynı zamanda da LÖSEV Lösante Hastanesi, Atatürk Hastanesi ve yeni yapılan Bilkent Şehir Hastanesi gibi sağlık kuruluşlarına da eşit mesafede bulunuyor. Duru Beytepe’nin aynı zamanda Panora ve Gordion AVM’ye de eşit mesafede olduğunu anlatan İlhan Erdal “Beytepe yeşil alanlarıyla doğanın kalbinde yer alırken aynı zamanda da şehrin merkezinden ayrılmıyor” dedi.

Avantajlı kampanya ile hayatın doğası değişiyor

Tona Yapı ve Safe İnşaat kalitesiyle yükselen Duru Beytepe projesi sunmuş olduğu kampanya kolaylığı ile eşi benzeri olmayan bir yaşama davet ediyor. Proje peşin ödemede yüzde 20, lansmana özel yüzde 10 indirim, firma bünyesinde 50 aya varan vade farksız ve kişiye özel ödeme planları ile avantajlı fırsatlar sunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım494 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İlhan Erdal, Duru Beytepe, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İlhan Erdal "Yatırımcıların Son Gözdesi Beytepe"


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Beyaz İnşaat, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi, Fatih Tosun, Yeşil Okullar, Lina Barokas, Vatan Şaşmaz, Bendevi Palandöken, Çimentolu Levga, Serdar-ı Ekrem Sokak, BYZ Garage AVM, KültürveTurizmBakanlığı, Ncity Esenyurt, AntalyaHavalimanı, DekoGroup, Vadistanbul AVM, Hansgrohe, Moğolistan, Ekoset®, 4. Türkiye Enerji Zirvesi’, Engel, Elmalı Gölü , İstanbul Kültür Sanat Vakfı , Türkiye’nin En Beğenilen ve Tercih Edilen Markaları Araştırması ve Ödül Töreni, Memiş Kütükcü, MErsin HES, evimleben.com, Karbon nötr, ‘Vaditepe Bahçeşehir’, Yakınkent OSB, UluslararasıİnşaattaKaliteZirvesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.