İstanbul Yeni Havalimanı'nın aydınlatma kontrolü Günsan'da | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İstanbul Yeni Havalimanı'nın aydınlatma kontrolü Günsan'da
12 Mart 2018, Pazartesi 15:26:51
İstanbul Yeni Havalimanı'nın aydınlatma kontrolü Günsan'da
Dünyanın buluşma noktası olmaya hazırlanan İstanbul Yeni Havalimanı’nın aydınlatması Günsan ürünleri ile kontrol edilecek. İGA ve projenin elektrik taahhüt firması EHA ile gerçekleştirilen teklif ve ihale sürecinin ardından Günsan, tercih edilen şirket oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Konuyla ilgili konuşan Günsan Elektrik Satış Direktörü Vedat Yazar “Günsan’ın anahtar ve priz ürünleri ile İstanbul Yeni Havalimanı’nın içerisinde yer alacağız. İstanbul’a yapılacakolan, tamamlandığında ülkemiz ekonomisi ve marka değeri açısından önemli unsur olacak üçüncü havalimanına katkıda bulunmaktan dolayı oldukça mutluyuz. 200 milyon yolcu kapasitesi potansiyeline sahip dünya çapında önemli bir havalimanında var olmak, Günsan olarak marka değerimize de önemli katkılar yapacaktır”dedi. 

Bu projede Günsan’ın seçilmesi ile ilgili olarak, “Bu anlaşma ile 2018 yılına çok hızlı bir giriş yaptık. Birbirinden önemli inşaat projeleri ile yaptığımız anlaşmalarla Günsan markasının inşaat sektöründeki varlığı bir üst seviyeye çıkmış oldu. Taahhüt ettiğimiz kalite, güven ve yüksek standartlardaki tasarım anlayışını milyonlarca insan ile buluşturacak olmamız bize büyük bir heyecan veriyor” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 329 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İstanbul Yeni Havalimanı, Vedat Yazar, Günsan Elektrik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İstanbul Yeni Havalimanı'nın aydınlatma kontrolü Günsan'da


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
EgeBölgesi, Peony, Succesfull Living, CEMD, Kırşehir İl Özel İdaresi, Solis, Talin Saraylı Dikici, PVC, Mehmet Hamdiyıldırım, Alessio Scacaroni, My Home, Sevinç Öztürk, CoşkunGroup, “Gelecek için en iyi yolculuğu tasarlamak” , MOBSAD, Köroğlu Sitesi, Mehmet Emin Paşa , Penta, RedDotDesignAward, Delmar Yapı, BİGİAD, Anatolia Park Evleri, Massive Glass , Thea Ultima, Aykut Engin, KAUÇUKDerneği, “Diamante”, Özel Sektör, Akyapı Ofis, BEST13 Teknoloji Zirvesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.