Geberit’ten AquaClean Tuma akıllı klozet | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Geberit’ten AquaClean Tuma akıllı klozet
13 Mart 2018, SALI 09:06:31
Geberit’ten AquaClean Tuma akıllı klozet
Şaşırtan konfor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

144 yıllık deneyimiyle İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, yeni nesil teknolojinin yansıması olan AquaClean Tuma’yı son kullanıcısıyla buluşturuyor. Çok yönlü kompakt bir çözüm olan Tuma, sade ve zarif tasarımını gelişmiş ve yenilikçi teknolojiyle birleştirerek banyolar için ideal bir çözüm oluyor. İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, AquaClean serisinin en üst segmenti Mera’dan sonra tasarladığı Tuma ile kullanıcılarına maksimum düzeyde konfor ve hijyen sunmaya devam ediyor. 

Yeni Geberit AquaClean Tuma, çok yönlü kompakt bir çözüm olmasının dışında sade bir o kadar da zarif tasarımının altında gelişmiş ve yenilikçi teknolojileri barındırıyor. AquaClean geleneği olan patentli WhirlSpray taharet teknolojisiyle ile Tuma, yoğun bir temizlemenin yanı sıra kullanıcısını hoş ve canlandırıcı bir his ile buluşturuyor. Konumu ayarlanabilen taharet çubuğu ve su debi ayarı sayesinde hijyenin manifestosunu yeniden yazan Tuma, etkili bir koku alma ünitesine sahip olmasıyla tüm detaylarında maksimum hijyen ve konfor düşünülerek tasarlandığını kanıtlıyor. Rimfree® (kanalsız) klozet ile birlikte son kullanıcısına ulaşan Tuma, ergonomik uzaktan kumandası ve farklı renk alternatifli kapak seçenekleriyle kullanıcısın beğenisine sunuluyor.  Özel tasarımıyla 2017 IF Tasarım Ödülü’nün sahibi olan AquaClean Tuma, Geberit’in Ar-Ge destekli inovasyon bakış açısını bir kez daha kanıtlıyor.

Kireç çözme fonksiyonuyla da Geberit’in hijyene olan bakış açısını son teknolojiyle tasarımına yansıtan Tuma, bekleme modundayken minimum enerji harcıyor. İngiliz tasarımcı Christoph Behling tarafından tasarlanan Geberit AquaClean Tuma, tüm Geberit ürünlerinde olduğu gibi kolay montaj sayesinde tek bir tesisat uzmanının çalışması yeterlidir.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


312 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit AquaClean Tuma, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geberit’ten AquaClean Tuma akıllı klozet






 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tepe Betopan, N’evoStudios, BaumitCreativTop, Movo serisi, Fevzi Zafer, Mutfak-Banyo, Akıllı Yıldızlar KSS Pazaryeri, Raylı Sistem, Prof. Dr Harun Batırbaygil, Prof.Dr. Ali Akay, Hamza Erkal, Çelikel Eğitim Vakfı, DursunÖzbek, AE Arma–Elektropanç, FuzulEv, Metsan Nexus, Açık-Kapalı Yüzme Havuzları, Serdar Saylan, Derz Temizleyicisi, Ali Rıza Alaboyun, Ahmet Gündüz, MBB, Yingli Solar, Paulo Andrez, İSO500, Varlıbaşlar, DünyaÇevreGünü, StarÇelikKapı, Sinan Erdem Kapalı Spor Salonu, Legend,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.