Unicera'da Seramiksan Rüzgarı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Unicera'da Seramiksan Rüzgarı
13 Mart 2018, SALI 14:27:07
Unicera'da Seramiksan Rüzgarı
Seramik sektörünün ilkleri ve yenilikleri ile öne çıkan markası Seramiksan, yeni koleksiyonunu sergilediği Unicera’da sektör profesyonelleri ve ziyaretçiler tarafından tam not aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seramiksan, sektörün en önemli fuarlarından biri olan Unicera’da yenilikçi ürünlerinin yer aldığı koleksiyonunu sundu. 2018 koleksiyonunda yer alan ürünleri ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Seramiksan’ın Unicera’da görücüye çıkardığı Türkiye’de ilk defa üretilen yeni ürünü UNISTONE, ziyaretçiler ve sektör profesyonelleri tarafından tam not aldı. Türkiye’de ilk defa 11 mm ve 20 mm kalınlığında 120 x 180 ölçülerinde üretilen UNISTONE, istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılma konforu sunuyor. Hayal ettiğiniz her yerde rahatlıkla kullanılması ile fark yaratan UNISTONE, gerçekçi görünümü ve modern tarzıyla geleceğin dünyasını şekillendiriyor.

Seramiksan’ın yeni koleksiyonunda yer alan full body ve colored body ürünler gerçekçi görünümüyle dikkat çekti. Doğal ve gerçekçi tasarım isteyenler için ideal olan bu ürünler dayanıklılığı, leke tutmama özelliği, kolay döşenme ve kolay temizlenebilme özelliğiyle de fark yaratıyor.

Seramiksan ürünleri tüm yaşam alanlarında kullanıldığı gibi artık merdivenlerde de karşımıza çıkıyor. Merdivenler için özel olarak tasarladığı yeni ürünü Serastep açık alan ve kapalı alan arasında bütünlük sağlıyor. Fuarda yoğun ilgi gören Serastep, ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.

 

Yoğun yaya trafiği olan havalimanları, istasyonlar, metro sistemleri ve AVM’lerde kullanılmak üzere tasarlanan 60x120, 120x120 ve 120x180 ebadında üretilen unglazed karolar da geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Unicera’da öne çıkan ürünlerden oldu. Seramiksan vitrifiye grubunda yer alan su tasarrufu sağlayan ürünleri, kanalsız Rimles klozetleri ve farklı modellerdeki lavaboları, 2,5 – 4 lt. su ile fonksiyon yapan yeni klozet ve rezervuar takımlarını da fuarda sergiledi. Vitrifiye grubundaki yeni ürünler Luna ve Silva ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.

Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Sektörün en önemli fuarlarından biri olan Unicera’da inovatif kimliğimizin öne çıktığı yeni koleksiyonumuzu sektör profesyonelleriyle buluşturduk. İlkleri ve yenilikleri gerçekleştirdiğimiz koleksiyonumuzun fuarda büyük beğeni toplaması bizi çok mutlu etti.Türkiye’de Seramiksan tarafından ilk defa üretilen 11 mm ve 20mm kalınlığında 120x180 cm ölçülerinde üretilen UNISTONE fuarda ilgi odağı oldu. Vitrifiye grubunda yer alan ürünlerimiz de ziyaretçiler tarafından tam not aldı. Unicera Fuarı’na katılım geçen yıla oranla oldukça yoğundu. Ziyaretçilerin ürünlerimize olan ilgisi bizi çok mutlu etti.” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 307 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Seramiksan, Unicera,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Unicera'da Seramiksan Rüzgarı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Stelrad Group, Cumhuriyet, Rant Vergisi, Novathermowood, Uluslararası Beton Tasarım Yarışması, Peli-DK, Morgan Stanley, İsmail Bulut, Ekşioğlu İnşaat, VadistanbulPark, Diyar Aydeniz, arazi fiyatları, Hicabi Keleş, Homex, İbrahimÖzbek, MIPIM 2014, FiftiFifti, Mahmut Dereli, Ağa Han Mimarlık Ödülü, filo, Karsten Ottenberg, Grossmarket, Katarzyna Zajdel-Kurowska, TAŞYAPI, Milas Bodrum Uluslararası Havaalanı, Nina Libeskind, Adana OSB, Ayla Dumankaya Pirinççi, Özyurtlar Residence, Faruk Malhan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.