GF Hakan Plastik, yurt dışı fuarlarına Mısır ile başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
GF Hakan Plastik, yurt dışı fuarlarına Mısır ile başladı
13 Mart 2018, SALI 15:05:21
GF Hakan Plastik, yurt dışı fuarlarına Mısır ile başladı
GF Hakan Plastik, bu yıl Mısır’ın başkenti Kahire’de ikincisi düzenlenen BATIMAT Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı ile ihracat pazarı için güçlü bir giriş yaptı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

GF Hakan Plastik, 1-4 Mart 2018 tarihleri arasında Mısır’da gerçekleşen BATIMAT Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı’na katıldı. BATIMAT ve Mısır Proje Zirvesi’nin bir arada gerçekleştirildiği organizasyonda, Mısır ve Ortadoğu inşaat sektörüne en uygun ürün ve çözümlerin geniş bir yelpazede sunulması hedefleniyordu. GF Hakan Plastik de bu geniş katılımlı organizasyonda ağırlıklı olarak üst yapı ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Günümüzde en hızlı büyüyen ekonomilerden biri olarak kabul edilen Mısır, stratejik konumu, geniş kaynakları, sınırsız iş olanakları ve ekonomik portföyünün çeşitlendirilmesi nedeniyle Ortadoğu ve Afrika arasındaki en önemli ekonomilerin başında yer alıyor. Kuzey Afrika'daki inşaat projelerinin %72'si ise yine Mısır'da bulunuyor.  Bu nedenle önemli bir organizasyon olan BATIMAT Mısır 2018, bugünün ve geleceğin binaları için ürün ve hizmetleri ile sektörün önemli oyuncularını bir araya getiriyor. 

İhracat pazarına yönelik çalışmaları doğrultusunda 2018 yılının ilk fuar katılımını Mısır ile başlatan GF Hakan Plastik de bu önemli pazar için fuarda üst yapı ürün grubundan Silenta Premium ve Silenta 3A ses yalıtımlı atık su boruları ile yer aldı. Ayrıca markanın ihracat pazarının lideri konumundaki Aquasystem PP-R boruları da yine standda yer alan ürünlerden oldu. Alt yapı ürünlerini de müşterileriyle buluşturan GF Hakan Plastik, pazarın farklı segmentleri ve farklı ihtiyaçları için hazır olduğunu gösterdi. 

20 binin üzerinde ziyaretçinin katılım gösterdiği fuar, GF Hakan Plastik açısından ürünlerin yoğun ilgi gördüğü, ikili iş görüşmelerinin de gerçekleştiği başarılı bir fuar oldu.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 


322 kez okunmuştur.


ETİKETLER : GF Hakan Plastik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

GF Hakan Plastik, yurt dışı fuarlarına Mısır ile başladı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Pure B.IQ, Exxon Mobile, Hafif Raylı Sistemler, AnnelerGünü, HillKartal, HalilReçber, Konut fiyat endeksi, Doç. Dr. A. Beyhan Özdemir, Dilek Topuz Erman, Etemİder, DPX³ 250 , ÇATISEM, Engin Tanrıverdi , Özkartallar, CNR Expo Fuar Merkezi’, ÖzdilekCenter, çeliksektörü, Bekir Bozdağ, Sefa Demirbaş, Gazipaşa, Emporis, Plastik Sanayicileri Federasyonu, Sky Tower, Meclis, Anti damping , MYCPartners, LivinglightAir , Konut Kredisi Piyasası, ŞiyarErtene, Keten Çırağan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.