Neo Bolluca 6 Satışta | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Neo Bolluca 6 Satışta
14 Mart 2018, Carsamba 09:57:22
Neo Bolluca 6 Satışta
Satışları 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan Neo Bolluca 5 projesinin ardından altıncısı da, şimdi kaçırılmayacak fiyatlarla satışta…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

3. Havalimanına 6km, metroya 5 dakikalık yürüme mesafesinde, yeşilliklerle çevrili 4 blok ve 144 daireden oluşan Neo Bolluca 6, 245 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  Hem yaşamak hem de yatırım anlamında yeni nesil bir site olarak öne çıkan Neo Bolluca 6’da, diğer Neo Bolluca projelerinde olduğu gibi; doğa, şehir ve yaşam bir arada…   2017’nin en çok prim yapan ve en hızlı satılan projesinde, inanılmaz fiyata ister oturumluk, ister havalimanı personeline kiralayabileceğiniz yatırımlık bu fırsatı sakın kaçırmayın.

İSTANBUL’UN ÜÇÜNCÜ HAVAALANIYLA FARKLILAŞAN ARNAVUTKÖY – BOLLUCA BÖLGESİ

3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoban Yolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kanal İstanbul ve yeni metro projeleriyle Arnavutköy- Bolluca bölgesi, tüm yatırımcıların yeni gözdesi.  Dünyanın en büyük havalimanına en yakın yaşam merkezi olan Arnavutköy’ün, bu önemli projelerin hayata geçmesiyle 2 yıl içerisinde her gün milyon insan trafiğini karşılayan bir yaşam merkezi haline de geleceği öngörülüyor. 

Arnavutköy, son yıllardaki hızlı büyümesiyle İstanbul’un dördüncü büyük ilçesi oldu. Ormanlık ve mesire alanları, 30 kilometrelik sahili ve 1 milyon kişiye ev sahipliği yapması öngörülen Yenişehir ile popülerleşen Arnavutköy’de; Yeni İstanbul Projesi dahilinde, 74 kilometrekarelik alanı kapsayan yeni havalimanı ticari bölgesi, ofis alanları, üniversiteler, oteller, parklar ve konutlar yer alacak. Yenişehir olarak planlanan Arnavutköy ilçesi, hızlı gelişimi ile de bölgenin değerini arttıracak. Bölgedeki projelerin hayata geçmesini takiben iş gücünün de bu bölgeye yönlenmesiyle, bölgedeki gayrimenkul projeleri daha da önemli hale geliyor. Uzun yıllardır bu bölgede yatırım yapan Neo Yapı ise; bu bölgenin gelişeceğini çok önceden düşünerek birçok projesine burada imza attı. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1689 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Neo Bolluca 6, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Neo Bolluca 6 Satışta


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
(GRI), Radisson Blu Hotel, GMKA, Su Merdum Boutique Hotel , smarthijyen, Tekstilbank, Dizayn, ChoiceHotels , Halil İbrahim Daşöz, Yatrırım, OnursalGayrimenkul, Konut Hesabı, Konya Stadyum, Noter, Feyziye Mektepleri Vakfı, Doruk GYO, Emre Duran, “Kombi-Buharlı Fırın, LCS2, Eğitim Yapıları, Yat Kulubü, EuropeanPropertyAwards, SadettinSaran, Paksa İnşaat, İnşaat&KonutKonfreransı, Altan Elmas Metrogarden, Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman, MalatyaİnönüÜniversitesi , Gürallar Yapı, 30 Büyükşehir Belediyesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.