Kartal Wings Sakinleri 8.500 Metrekarelik Yeşil Alanda Nefes Alacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Kartal Wings Sakinleri 8.500 Metrekarelik Yeşil Alanda Nefes Alacak
04 Nisan 2018, Carsamba 16:16:44
Kartal Wings Sakinleri 8.500 Metrekarelik  Yeşil Alanda Nefes Alacak
12 dönüm arazi üzerinde inşa edilen Kartal‘ın iddialı projelerinden Kartal Wings, 8.500 metrekarelik yeşil alanı ile bölgede ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. %70’i peyzaj alanına ayrılan proje, özellikle çocuklu aileler için ideal bir seçenek oluşturuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Özgün mimarisi, konforlu ve geniş daireleri, merkezi konumu, ulaşım ağlarına yakınlığı ve sosyal donatıları ile Kartal‘ın dikkat çekici konut projeleri arasında yer alan Kartal Wings, 8.500 metrekarelik yeşil alanı ile sakinlerine doğayla iç içe, huzurlu bir yaşam sunuyor. Güçlü bir finansal altyapıya sahip olan Amad Gayrimenkul ve inşaat sektörünün deneyimli firması Umran Yapı ortaklığı ile inşa edilen Kartal Wings arazisinin %70’i, ailelerin ve çocukların mahalle atmosferinde bir araya gelmeleri ve doğayla iç içe vakit geçirebilmeleri amacıyla yeşil alan olarak tasarlanıyor.

Kartal Wings‘te Adeta Koru Tadında Geniş Yeşil Alan

Kartal Wings’in mimarı Cem Bender, proje bünyesinde sakinlere ait adeta  koru tadında geniş bir yeşil alan tasarladıklarını, yeşille iç içe sakin bir mahalle ortamı oluşturduklarını ifade ediyor. Bender, projeyi yeşil bir dokuyla çevrili üç blok olarak tasarlayıp, birbirlerine engel olmayacak şekilde konumlandırdıklarını belirtiyor.

Kartal Wings‘in 8.500 metrekarelik peyzaj alanında her türlü sosyal donatı da yer alıyor. Kat maliklerinin günlük alışverişlerini yapabilecekleri 9 dükkana yer verilen proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark bulunuyor. 

Yeşil ile Mavinin Buluştuğu Seyir Terası

Kapanmaz deniz manzarasına sahip olan Kartal Wings‘in C blok 5. katında ise ortak kullanıma açık, Marmara denizine bakan, 425 metrekarelik bir seyir terası da yer alıyor. Ailelerin güzel vakit geçirerek dinlenebilecekleri bir ortam olarak tasarlanan seyir terası, Adalar‘a hakim konumda bulunuyor. Kişilerin ödeme gücüne göre, firma bünyesinde taksitlendirme ile ödeme kolaylığı sağlanan projede, dairelerin metrekaresi ortalama 5.000 TL’den satışa sunuluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


2070 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kartal Wings, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kartal Wings Sakinleri 8.500 Metrekarelik Yeşil Alanda Nefes Alacak


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Batı Sistem İnşaat, TÜÎK, Neo-Neon Downlight , Hamçelik, Çelebi Holding, Expo Shanghai, Tunceli, Antalya Green Hub, Villeroy & Boch, Cleaneo Akustik Alçıpan®, Rainforest , Murat Ağır Nakliyat, SunisHotels, Yonca Aközer, KuleliEvleriBomonti, Rize-Artvin Bölgesel Havalimanı, Via Properties & Gürsoy, ReformHalı, Ekonomi Serbest Bölgeleri, Veysel Eroğlu, Cem Boyner, BAT, Seda Müftüoğlu Güleç, 3S Kale, Mete Mordağ, Zuchex Fuarı’nda , Ytong Duvar Blokları, Dumankaya Ritim Projesi, BTM, Ankara-İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Başkanı Tahir Tellioğlu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.