VİKOdan Gecikmeli Anahtar Serisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
VİKOdan Gecikmeli Anahtar Serisi
06 Nisan 2018, Cuma 11:49:49
VİKOdan Gecikmeli Anahtar Serisi
Gelişen teknoloji, her geçen gün hayatı daha da kolaylaştırıyor. Alanında birçok yeniliğe ve ilke imza atan, sunduğu inovatif ürünlerle fark yaratan Panasonic Eco Solutions Türkiye de VİKO imzalı Artline Serisinin Novella S modeli ile standartları yukarıya taşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gelişen teknoloji, her geçen gün hayatı daha da kolaylaştırıyor. Alanında birçok yeniliğe ve ilke imza atan, sunduğu inovatif ürünlerle fark yaratan Panasonic Eco Solutions Türkiye de VİKO imzalı Artline Serisinin Novella S modeli ile standartları yukarıya taşıyor. Gecikmeli anahtar fonksiyonuna sahip olan Novella S sayesinde, ışıklar dokunuşunuzdan 6 saniye sonra sönüyor. Bu da size yaşam alanınızdaki bir sonraki hareketinizi konforlu bir şekilde tamamlamak için zaman kazandırıyor. 

Elektrik anahtarları, üstün VİKO teknolojisi ile geleceğe çoktan hazır. VİKO’nun Artline Serisi Novella S modeli, bunun en önemli göstergelerinden… Elinizi hisseden Novella S, gecikmeli anahtar özelliği ve dokunmatik fonksiyonu ile dikkat çekiyor. Düğme yüzeyine kısa süreli temas ile gecikmeli anahtar fonksiyonuna geçiş yapılıyor.  Bu özellik sayesinde ışıklar, kapatıldıktan 6 saniye sonra sönüyor ve size odadan çıkana kadar zaman kazandırıyor. Örneğin ışığı kapattıktan sonra yatağınıza giderken önünüzü görmenize, dışarı çıkarken kapınızı kapatmadan önce evinizin anahtarını bulmanıza, koridordaysanız gideceğiniz odanın kapısını bulmanıza ya da mutfaktaysanız bir şeyleri kırıp dökmeden çıkmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca dokunmatik teknolojili ve 3 ödüllü Novella S’e parmak ucunuzla hafifçe dokunmanız, ışıkları açmanız ya da kapatmanız için yeterli. Odanızdaki ışığın parlaklık derecesi, ürün üzerinden rahatlıkla ayarlanabilirken, LED göstergesi de ışığın seviyesini görmenizi sağlıyor. Öte yandan Novella S ile istendiği takdirde iki ışık kaynağı birden dokunmatik olarak kontrol edilebiliyor. 

Novella S; beyaz, krem, metalik beyaz, gümüş, saten, bronz, antrasit, füme ve siyah renk seçenekleri ile de evinizin dekorasyonunu en zarif şekilde tamamlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım
1897 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Viko, Novella S, Panasonic Eco Solutions Türkiye ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

VİKOdan Gecikmeli Anahtar Serisi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Smarthome, Marmoline karolar, İlbank, Esen Es, SabitKur, Üsküdar Altunizade, Cappadox 2018, Abdullah Tunalı, İntegraYapıİnşaatAŞ, Romanya, Murat Türksal, Kadıköy-Kartal, Bahadır Teker, Adana Sanayi Odası, yetki belgesi, Zeki Poyraz, GENÇ Poliüretan Panel Kapı Boyası, Yalova Belediyesi, Timur Demirel, Ari Armaturen , Osman Balkan, The Club of Instituitons of the European Union Specialising in Long Term Credit (ISLTC), Slash Architects, DubaiHolding, Capacity, BinaliYıldırım, GeyranMimarlıkAtölyesi , APC, ERA NORM, Dr. Volkmar Denner,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.