Duravit iF Tasarım Ödülleri’ni topladı, C.1 serisi ile Altın Ödül’ün sahibi oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Duravit iF Tasarım Ödülleri’ni topladı, C.1 serisi ile Altın Ödül’ün sahibi oldu
09 Nisan 2018, Pazartesi 09:40:59
Duravit iF Tasarım Ödülleri’ni topladı, C.1 serisi ile Altın Ödül’ün sahibi oldu
Duravit’in C.1 batarya serisi, her yıl üstün tasarım, çevre standartları, kullanışlılık ve yenilikçilik kriterleri gözetilerek verilen iF Altın Ödülü’nün bu yılki sahibi oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

9 Mart’ta Münih’te düzenlenen ödül töreninde ayrıca, Duravit’in Luv, Vero Air c-bonded ve BioTracer ürünleri de iF Tasarım Ödülü’ne layık görüldü. Duravit, 63 bağımsız uzmandan oluşan uluslararası bir jürinin verdiği iF Tasarım Ödülleri’nin 41’inci kez sahibi oldu.

 

iF Tasarım Ödülleri, 65 yıldan bu yana dünyanın en köklü bağımsız tasarım kuruluşu olan, Hanover merkezli iF International Forum Design tarafından veriliyor ve alanındaki en prestijli ödüllerden biri olarak tanınıyor.

 

C.1 serisi bataryaları, Duravit’in tasarım dilinin eşsiz bir yansıması olarak öne çıkıyor. Ergonomik vananın altındaki girinti sayesinde suyu rahatça, tam istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Batarya tabanıyla vana arasındaki boşluğun kısa tutulması gibi detaylar da bu zarif tasarımı tamamlıyor.

Farklı lavabo ölçülerine uyum sağlayacak dört farklı boyda gelen C.1 serisinde, iki farklı boyda üç delikli bataryalar ve iki farklı çıkış ucu uzunluğu seçenekleriyle duvardan batarya da yer alıyor. C.1 serisi bataryalar bu sayede, lavabonun yanı sıra duş, küvet ve bide gibi farklı uygulamalarda da konfor ve tasarım uyumunu bir araya getiriyor.

Duravit Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Frank Richter, “Bizim amacımız, özel tasarım banyolara hayat vermek. Bunu da ancak en yüksek kaliteye sahip ürünler, orijinal tasarımlar ve konforu artıracak teknolojilerle yapabilirsiniz. Markamızın özünde yatan bu ilkeler tüm dünyada DNA’mızın temelini oluşturuyor ve yaptığımız her şeyde fark yaratmamızı sağlıyor. Bu yıl aldığımız iF Altın Ödülü’nün de doğru yolda olduğumuzu kanıtlamasından memnuniyet duyuyoruz” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1855 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Duravit, iF Tasarım Ödülleri,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Duravit iF Tasarım Ödülleri’ni topladı, C.1 serisi ile Altın Ödül’ün sahibi oldu


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Galata Köprüsü, Maslakno/1 ofis, Dubai Ticaret Odası, Ibrahim Saqabi, RecepTayyipErdoğan, İkitelli OSB, BTM Optigreen, Koyuncu Elektronik A.Ş., Kuyumcukent Gayrimenkul, Ahmet Köse, düğün ve toplantı salonu, DESKİ, Conento, Starcity Outlet Center , Aquatunes, CommerceCenter, Beton’da Farkındalık Yarat Hayata Değer Kat, Ispartakule2, TOKİ-Avrupa Konutları İlköğretim Okulu, Yeşil Konut Kredisi, TIRSAN C6 konteyner, Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Başkanı Barış Aydın, Melkan Gürsel - Murat Tabanlıoğlu (Türkiye), Eczacıbaşı – Lincoln Electric, Tes Yapı, 21.Uluslararası Çevre Proje Olimpiyatı Ödül Töreni, Peyiç Transport , Suriye, SBKHolding, Sony,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.