Beyaz Park Topkapı’da Yaşam Başlıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Beyaz Park Topkapı’da Yaşam Başlıyor
09 Nisan 2018, Pazartesi 16:46:22
Beyaz Park Topkapı’da Yaşam Başlıyor
Beyaz İnşaat, İstanbul’un kalbi Topkapı’da konumlandırdığı Beyaz Park Topkapı projesinde sona yaklaştı. Merkezi konumuyla yüksek prim potansiyeli taşıyan projede yaşam Mayıs ayında başlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Beyaz İnşaat, Topkapı’nın en değerli lokasyonunda konumlandırdığı Beyaz Park Topkapı projesinde konut teslimlerine hazırlanıyor. Satışa çıktığı andan itibaren yatırımcılarına yüksek kazanç sunan proje, hızlı satış grafiğinin yanı sıra barındırdığı yüksek prim potansiyeli ile de bölgenin en değerli projesi olarak öne çıkıyor. Mayıs ayı içerisinde teslimlerin gerçekleşeceği projeden ev alanlar yüksek kazanç elde ederken, sınırlı sayıdaki dairelerin satışları avantajlı fiyatlarla devam ediyor. 

BÖLGENİN EN FAZLA TALEP GÖREN PROJESİ

İstanbul’un kalbi Topkapı’da 150 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesinde 371 konut ve 4.000 metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor.

Bölgenin en çok talep gören konut projesinde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği yer alırken direler, 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Geniş peyzajı ve zengin sosyal donatılarıyla keyifli bir yaşam sunulan Beyaz Park Topkapı’da açık-kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness salonu, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor. 

ULAŞIM AĞININ MERKEZİNDE YER ALIYOR

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Beyaz Park Topkapı, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada konumlanan proje; Davutpaşa tramvay durağına 200 metre, Cevizlibağ Metrobüs durağına 600 metre, Esenler Otogarı’na 3.5 kilometre, Sultanahmet’e 8 kilometre, Atatürk Havalimanına 10 kilometre, Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine 6.5 kilometre, Marmaray Zeytinburnu durağına ise 5 kilometre gibi kısa bir mesafede yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2024 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Beyaz İnşaat, Beyaz Park Topkapı, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Beyaz Park Topkapı’da Yaşam Başlıyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Maltepe Fuaye Projesi, hediye, AVM Yatırımları Konferansı, İbrahim Turhan, Özdilek Park Antalya AVM, Karşıyaka Tower, AkasyaPark, Bosch Keo, Swiss Otel, "Hep ucuz en ucuz", wawe, Makrom Yapı, Ahmet Gündüz, 2023, AVMi Viaport, Doğal Yaşamı Keşfet” , Yıldırım Yapı Grubu, Hasan Özalban, Sherpa, ToyaVista, PREMIO-Plus, Mehmet Baykan, Doğu, AktifGroupYönetimBinası, NeskoMetal, İbrahim Dumankaya Holding, NazeninProje, Bahçeşehir Koleji Halkalı, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü, On-Taş İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.