Yazlık evlerde değişim zamanı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Yazlık evlerde değişim zamanı
10 Nisan 2018, SALI 09:03:37
Yazlık evlerde değişim zamanı
Legrand tasarımının ve teknolojisinin en yeni eserleri yazlık evlerde Bugünlerde yazlık evlerde hummalı bir renovasyon çalışması başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Legrand tasarımının ve teknolojisinin en yeni eserleri yazlık evlerde

Bugünlerde yazlık evlerde hummalı bir renovasyon çalışması başladı. Evlerin dışı kadar iç dekorasyonu da yenilenme sürecinin en yakın tanıkları. Yazlık evlerinizdeki değişikliğin ismi olan Legrand, Salbei™ ve Raventi™ anahtar-priz serileri ile yaşam alanlarında estetik ve uyum kavramlarını yeniden tanımlayarak evlerinizin yıllara meydan okumasını sağlıyor. Bahar aylarının gelmesiyle start alan yazlık evlerin renovasyon çalışmaları, genellikle dış cephelerde oluşan hasarların tadilatlarıyla başlıyor. İş iç kısma geldiğin de ise dekorasyonun boyutu değişiyor, işin içine estetik ve uyum kavramları giriyor. 

Bu farkındalıkla Legrand tasarımının ve teknolojisinin en yeni eseri olarak karşımıza çıkan Raventi™ anahtar-priz serisi, yaşam alanlarında estetik ve uyum kavramlarını yeniden tanımlıyor. Raventi™ anahtar-priz serisi ile Legrand, modern ve minimalist tasarımı son teknolojiyle buluşturarak yaşam alanlarında farklılık arayanların tercihi oluyor. Keskin köşelerini ipeksi bir yüzeyle buluşturan Raventi™, evinizde yeni bir atmosfer yaratmanıza olanak tanıyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları karşılayan Raventi™, pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemiyle büyük beğeni topluyor. 

Hayatınıza renk katan çözümler

Legrand’ın Salbei™ serisi ise yaşam alanlarının tasarımında son trendleri yakalamak isteyenler için eşsiz bir seçenek oluşturuyor. Klasik oymalı mobilyalardan modern köşe takımları ve TV gruplarına kadar tüm seçim ve zevklere aynı anda seslenebilen Salbei™, dekorasyonda fark yaratmanızı sağlıyor. Kozmetikten, modaya, akıllı telefonlardan tüm elektronik cihazlara dek pek çok alanda son yıllarda özellikle kadın tüketicilerin öncelikli tercihleri arasında bulunan Salbei Selection anahtar-prizler yaşam alanlarınızı süslüyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1858 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Legrand, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yazlık evlerde değişim zamanı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ekim Soytürk, Kurtarma Projesi , EvyapHolding, 599 TL, “Minnesota mutfak”, Berker, TEDAnkaraKoleji, Krone, Polisan DECOART, En Başarılı Gönüllülük Programı ödülü, TED Rönesans Koleji, MonoLift, Haydar Özkan, keleş, GCMimarlık, Maltepepark AVM, Tahincioğlu Nidapark, Esat Altungün, Art by Evmanya, Sıcak Daldırma Konferansı, ÜçüncüHavalimanı, Crown serisi, Gürallar Yapı Genel Müdürü Evrim Karayel, TMME, Votorantim, MOSFED, Ay Işığı Vadi Evleri, Tesan, Elexus Hotel Resort Casino, Goldiva Kuzey,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.