Dünyanın en büyük ‘Kırkayak’ı Mimari Tasarım Zirvesi’nde! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Dünyanın en büyük ‘Kırkayak’ı Mimari Tasarım Zirvesi’nde!
10 Nisan 2018, SALI 09:17:25
Dünyanın en büyük ‘Kırkayak’ı Mimari Tasarım Zirvesi’nde!
Mimari Etkinlik Merkezi tarafından 2.si düzenlenen Arch + Design Summit 2018, ‘Mimari ve Tasarımda Yenilikçi Yaklaşımlar’ teması ile 6-7 Nisan 2018 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Etkinlik günü, TOBB Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencileri tarafından kurulan ‘Ahşap Kırkayak’’ Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Orman ürünleri alanında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Yıldız Entegre, Mimari Etkinlik Merkezi işbirliği ile düzenlenen Mimari Tasarım Zirvesi’nin altın sponsoru oldu. 6 -7 Nisan 2018 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen Arch+ Design Summit 2018 etkinliği; mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yaratıcı endüstri profesyonellerini buluşturdu. Kırkayak sergi zemininde en yeni parkelerini sergileyen Yıldız Entegre, ayrıca kongre merkezindeki 60 numaralı stand alanında Varioclic ve Variodor markalarının son modellerinin yanı sıra Suntalam ve Mdflam ürünlerini de bireysel ve kurumsal ziyaretçilerle buluşturdu.

22 MODÜLDEN OLUŞAN KIRKAYAK!

Yıldız Entegre, eğitime verdiği önem ile TOBB Üniversitesi mimarlık bölümü öğrencilerinin, Yapı Teknolojileri ders modülü kapsamında hazırladıkları projenin fuaye alanında sergilenmesine destek oldu TOBB Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencileri etkinlik günü 22 modülden oluşan ‘’Ahşap Kırkayak’’ projelerinin Guinness rekorlar kitabına girmesi için rekor denemesi yaptı. Yaklaşık büyüklüğü 100x175x150 cm olan Ahşap Kırkayak etkinlik boyunca ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

GELECEĞİN MİMARLARINI DESTEKLİYORUZ

Etkinlik kapsamında önemli açıklamalarda bulunan Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Genel Sekreteri İlkay Ünal; ‘’Mimari Tasarım Zirvesi sektörün önemli etkilerinden biri, çok sayıda ziyaretçiyi ve sektör paydaşlarını bir araya getiren bu etkinliğin önemli bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum. Yıldız Entegre olarak, tasarım, mimari, eğitim ve inovasyon önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Etkinlikte Yıldız Entegre’nin sponsorluğuyla ilk kez bu yıl bir rekor denemesi gerçekleştirildi. TOBB Üniversitesi öğrencileri ‘Ahşap Kırkayak’’ projeleriyle Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek için rekor denemesinde bulundu. Bu projede geleceğin mimarlarını desteklemekten büyük bir mutluluk yaşıyoruz” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım5068 kez okunmuştur.


ETİKETLER : TOBB, Kırkayak, Arch + Design Summit 2018, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dünyanın en büyük ‘Kırkayak’ı Mimari Tasarım Zirvesi’nde!
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Silivri Golf Club & Country, Maltepe Başıbüyük, BEŞİKTAŞ Kulübü, ECO, GOSB Camii, MehmetDereli, Franchise, Turgut Kabaca, Dr. Özlem Döğerlioğlu Işıksungur, Hakan Gedikli, Dorçe Prefabrik, Fertaş A.Ş, Plastik İşleme Makineleri Sektör İzleme Raporu, Aşçıoğluİnşaat, Özderici Gayrimenkul, Gentry Home, Sadi Özdemir, Rasch Contract, İSO Çevre Ödülü, Okay Nasır Arena, IICEC8.UluslararasıEnerjiveİklimForumu, Tesco Kipa, Orbit, Melkan Gürsel Tabanlıoğlu, Ali Çalışkan, DİA Holding, Decom, Seha Yapı, Emin Halebak, EMEA Exhibition,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.