Banyolardaki hijyene Geberit imzası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Banyolardaki hijyene Geberit imzası
10 Nisan 2018, SALI 14:48:54
Banyolardaki hijyene Geberit imzası
Geberit ile duş kanallarındaki hijyen problemine son
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Geberit, inovasyon bakış açısının yansıması olan CleanLine Duş Kanalları ile banyolarda hijyen ve tasarruf rüzgarı estiriyor. Tasarım ve modern banyo sistemleriyle banyo mimarisini yeniden yorumlayan Geberit, son teknolojiyi kullanarak ürettiği CleanLine ile banyolarda ferah bir hava yaratıyor.

Duş kanallarındaki hijyen problemi Geberit ile son buluyor

Geberit CleanLine duş kanalları, şık tasarımı ve kolay montaj özelliğiyle banyolara hem görsellik hem de fonksiyonellik katıyor. Duş kanallarının en büyük sorunu olan hijyen problemine de önemli ölçüde çözüme kavuşturan CleanLine, saç tutucu tarak sayesinde temizliğin manifestosunu yeniden yazıyor. Duş kanallarının deliksiz yüzeyi sayesinde kir ve bakterilerin duş alanında birikmesine engel olan CleanLine, özel tasarım sifonu sayesinde de banyolarda koku oluşumunu önlüyor. 

Öte yandan duş alanının ölçüsüne göre montaj esnasında rahatlıkla kesilebilen Geberit CleanLine, sade ve şık tasarımı sayesinde her zemine rahatlıkla uyum sağlayabiliyor.  Ayrıca duvar kenarına ve duş alanının ortasına kolaylıkla monte edilebilen Geberit CleanLine, modern tasarımı ve sunduğu kolay temizlik imkanı sayesinde takipçilerinin beğenisini kazanıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1894 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, CleanLine,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Banyolardaki hijyene Geberit imzası


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sinpaş AquaCity, Porcelanosa Grup, Nihat Ergün, Karmir Life, İsdemir, BOÐAZİÇİ Elektrik Dağıtım , AfşinElbistanBTermikSantrali, Eramita, IF Product Design Award 2013, Erkan Öztürk, TrendERA, Swatch Grubu, TÜMMER, SolarexFuarı, The Marmara Otel, 10 Karaköy, Leasing, Enpark Beytepe, 3DAtölyeMimarlık, TopHotels.ru, EmreErol, Sott’Aqua, Futurallia İstanbul 2013, ‘İhracatın Yıldızları 2012’ , Provenza, İETT, KemalŞahin, Varyap Meridian projesi, Pelin Gündeş Bakır , Liftinstituut Solutions ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.