Bahçeler Decovita ile yükselişe geçiyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bahçeler Decovita ile yükselişe geçiyor!
10 Nisan 2018, SALI 15:15:42
Bahçeler Decovita ile yükselişe geçiyor!
Bahçeler için tadilat sezonunun başladığı bu dönemde, Decovita Seramik çok özel bir koleksiyon çıkardı: Outdoors 2.0!
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bahçeler için tadilat sezonunun başladığı bu dönemde, Decovita Seramik çok özel bir koleksiyon çıkardı: Outdoors 2.0! 2 cm kalınlığa sahip sırlı porselen karolar; bahçe mobilyaları, büyük saksılar, oyun alanı gibi ağır yüklere dahi yüksek direnç gösterirken, dört mevsim koşuluna ve kimyasallara karşı da mükemmel performans sergiliyor. Ahşap ve beton olmak üzere iki ayrı yüzeyle sunulan Outdoors 2.0 ürünleri, sofistike tasarımlarıyla bahçelere modern bir görünüm kazandırıyor.

Kışın sert rüzgarları ve bahar yağmurları yavaş yavaş geride kalırken bahçeler için tadilat sezonu da başlamış oldu. Decovita Seramik, bahçe ve havuzunda tadilat yaparak keyifli bir ortam tasarlamak isteyenler için Outdoors 2.0 adında çok özel bir koleksiyon çıkardı. Sırlı porselen seramik karolardan oluşan ürünler, tam 2 santimetrelik kalınlıklarıyla dış mekanlarda yeni bir dönem başlatıyor. Bahçe mobilyaları, büyük saksılar ve oyun alanı gibi ağır yüklere ve gerilmelere yüksek direnç gösteren seramikler, bu sayede kırılma veya çatlama olmadan uzun yıllar boyunca ilk günkü görüntülerini koruyor. Kışın dondurucu soğuklarından yazın kavurucu sıcaklarına kadar tüm mevsim koşullarına dayanıklı ürünler, bahçe, havuz veya diğer açık alanlarda kullanılabilecek kimyasal maddelerden de etkilenmiyor.

İster ahşap ister beton

Koleksiyonda, ahşap ve beton olmak üzere iki farklı yüzey seçeneği bulunuyor. Gerçek ahşaptan ayırt edilemeyecek kadar doğal yüzey ve dokular içeren Outdoors Wood 2.0’da, boz kahverengi ve meşe renkli ürünler, 30x120 cm ölçülerinde sunuluyor.

Betonun tasarımı ön plana çıkaran modern görünümü ve kaymayı önleyen yüzeyiyle özellikle çocuklu ailelerin içini rahat ettiren Outdoors Concreto 2.0 da, 60x120 ve 60x60 cm boyutlarıyla büyük karo trendini bahçelere taşıyor. Decovita’nın çok sevilen beton ve kırık mermer tasarımlarından seçkin örnekler barındıran koleksiyondaki renkler ise antrasit, kum, beyaz ve gri tonları olarak sıralanıyor. Outdoors 2.0 koleksiyonu, Decovita Seramik’in tüm ürünlerinde olduğu gibi hem yer hem de duvar karosu olarak uygulanabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2177 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita Seramik ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bahçeler Decovita ile yükselişe geçiyor!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Eclipse Maslak Business, Su için yürüyoruz, 216 Butik Plus, Ulusal Kalite Başarı Ödülü”, HakanDemirel, İzmir Emlak Komisyoncuları Odası, Eximbank, Silver, Brigitte Weber, yeşilokullar, Best Retail & Leisure Development, 26. Kristal Elma 2013-2014 Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması, TÜRSAB, BTE, İstanbul Aluexpo Fuarı, MuratKadaifçioğlu, Ilgaz Dağı, Q2 Residence, Twinjet Plus, The European Centre for Architecture ve The Chicago Athenaeum, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Sektörel Fuarcılık 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, Türkiye Bilişim Derneği, MarkaŞehirler, zmir Büyükşehir Belediyesi, Köprü Kavşağı, Mercure stanbulTopkapıHotel, Anadolu mermeri, Ercüment Uluçer, Dror Benshetrit,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.