Üstün Performans ve Tozları Ayrıştırma Özelliği İle: Miele Blizzard Cx1 | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Üstün Performans ve Tozları Ayrıştırma Özelliği İle: Miele Blizzard Cx1
11 Nisan 2018, Carsamba 16:32:52
Üstün Performans ve Tozları Ayrıştırma Özelliği İle:  Miele Blizzard Cx1
Vortex teknolojisine sahip yeni nesil Miele Blizzard CX1 elektrikli süpürge, iki farklı hava filtresi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Üstelik toz torbasız ve sessiz çalışma özelliği bulunan bu tasarım ve hijyen harikası süpürge, 7 yıl garanti sözü ile satışa sunuluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yüksek güç ile hijyeni bir arada tutmayı hedefleyen Miele, üstün kalitesi ile 2 farklı filtreleme özelliği sunan Blizzard CX1 elektrik süpürgesi ile farklılaşıyor. Vortex teknolojisi ile ince toz partikülleri ile kirleri ayrıştırıyor. Gore® CleanStream® özelliği ile iri taneli kirler ana filtrede toplanırken, hassas toz partiküller ise bir başka filtrede toplanıyor. Ana filtrede bulunan kirler tek bir tuş ile boşaltılıyor. Böylece süpürgenin içerisinde bulunan iri kirler etrafa saçılmadan temizleniyor. Bir diğer özellik olan diğer filtre ise süpürgede bulunan ComfortClean tuşu ile bir boşaltım gerekmeden 20 saniye içerisinde filtre temizleme özelliği ile temizleniyor. 

Güçlü temizlik performansı ve hızlı hava akışı ile kaba ve ince tozların hızlı ve hijyen içerisinde alınmasını sağlayan; verimli zemin başlığı, ideal hava akışı ve yenilikçi motoru sayesinde Miele Blizzard CX1 tozlara fırsat tanımıyor. Allergy UK sağlık kuruluşu tarafından onaylı olan Miele Blizzard CX1, HEPA AirClean Lifetime hava filtresi ile alerjenlere uygunluk gösterirken aynı zamanda da A sınıfı bir toz emisyonu sağlıyor.

Tutamacında bulunan kumanda ve süpürge park sistemi ile kullanım rahatlığı…

Eğilmeden sadece birkaç parmak dokunuşu ile istenildiği zaman tutamaçta bulunan kumanda sayesinde elektrik süpürgesini çalıştırıp kapatabilme işlemleri kolayca yapılabiliyor. Ayrıca bu kumandada güç kademesini hem arttıracak hem de azaltacak tuşlar da bulunuyor. Kullanımıyla rahatlık sunan Miele Blizzard CX1elektirk süpürgesinde, zemin başlığı ve çekiş borusu gerektiğinde cihazın yanına takılabiliyor. Böylece evlerinizde fazla yer kaplamıyor.

Farklı renkleriyle Blizzard CX1, tasarım şıklığını yüksek performansla birleştiriyor

Turbo fırçası ile tüm hayvan severler için ‘’ Cat & Dog ‘’ adında kırmızı renkli süpürge, açık mavi rengiyle üstün kaliteyi ahşap zeminlerde de gösteren ‘’ Parquet ‘’ ise sert zeminlerde itinalı temizlik için ideal bir makina haline geliyor. Ayrıca kolay zemin bakımında ‘’ Comfort ‘’ adındaki siyah süpürge diğerleri gibi HEPA Life Time filtresi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. 

Blizzard CX1 elektrik süpürgesinin diğer özellikleri ise şöyle:

Teleskopik boru ergonomik olarak sezgisel bir şekilde ayarlanabilir ve seçilen konumda kenetlenir. 

Cihaza entegre iki aksesuar ve ayrı bir toz fırçası cihaz donanıma dahildir.

Aceleniz varsa Eco Comfort tutamaçta bulunan entegre fırça hızlı bir şekilde temizlik yapmaya olanak sağlar.

DynamicDrive tekerlekler zemini korur ve kauçuk lastikler bilhassa sessiz bir sürüş deneyimi sunar. 

Otomatik Comfort kablo sarma mekanizması ile ekstra hızlı ve rahat olarak kablonun tamamı düğmeye hafifçe bir kez dokunmak yoluyla sarılır. 

Yalpalama veya devrilme olmadan dört adet tekerlek, bilhassa sağlam bir duruş ve azami hareket kabiliyeti sunar. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2165 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Miele Blizzard CX1, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Üstün Performans ve Tozları Ayrıştırma Özelliği İle: Miele Blizzard Cx1


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Plastik İşleme Makineleri Sektör İzleme Raporu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığ, Reidin Emlak Endeks, Premix Tam Yoğuşmalı Kombi, PARAGON, Su ve Atıksu Kongresi, KepezSantralKentselDönüşümProjesi, Huzurluİnşaat , Burhanettin Çoban, KoçÜniversitesi , 4. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, Propa, AB Yaşam Evleri, Bostancı İstanbul, Vestel Beyaz, 3. İstanbul, Tülin Gazi, Batışehir Loca, Akbank, Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ertuğrul Şen, Crema Serisi, FatihSultanMehmetKöprüsü, 3DKonut.com, LokumRezidans, MehmetAliBulut, Keçiören Metrosu, Araplar, Türki Cumhuriyetler, HilmiTürkmen, Projebeyaz International,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.