Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı
13 Nisan 2018, Cuma 16:43:07
Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı
Ayvaz, 13-16 Mart tarihleri arasında bu sene 41’incisi düzenlenen Mostra Convegno Expocomfort fuarına katılarak farklı sektörlerde kullanılan yeni ürünlerini tanıtma fırsatı buldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mekanik tesisat sektörüne sunduğu üstün çözümlerle 95 ülkeye ihracat yapan Ayvaz, sektörün uluslararası anlamda ön plandaki organizasyonlardan biri olan Mostra Convegno Expocomfort’ta bu sene de yerini aldı. Bu fuara yaklaşık 20 yıldır kesintisiz olarak katılım gösteren Ayvaz’ı İcra Kurulu Başkanı Serhan Alpagut, Dış Satış Müdürü Yeşim Saraç ve uluslararası bölge müdürleri temsil etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yeşim Saraç, kısa adı MCE olan fuarın HVAC sektöründe Avrupa’daki en önemli  2 fuardan biri olduğunu ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden ziyaretçi aldığını belirtti. Ayvaz’ın bu organizasyona prestij amacıyla katılım gösterdiğini söyleyen Saraç “Mostra Convegno sayesinde hem markamızı uluslararası anlamda ön planda tutuyoruz hem de mevcut müşterilerimizle bir araya geliyoruz. Ürün gamına eklediğimiz yeni ürünlerimizi ve çözümlerimizi yeni müşterilerle de paylaşma fırsatı buluyoruz. Bu sene firma olarak esnek metal hortum, kondenstop ve yangın ürünlerimizi ön planda tuttuk; buhar ve yangın üzerine paket sistemlerimizi tanıttık” dedi. 

1948 yılında kurulan Ayvaz’ın bu yıl 70. yılını kutladığını dile getiren Saraç, MCE fuarında gördükleri yoğun ilgiden memnun olduklarını ve iki yılda bir düzenlenen bu organizasyonda yeniden yer alacaklarını sözlerine ekledi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


433 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ayvaz, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
HEP AVANTAJ, ZeynepBodurOkyay, Heritage İstanbul 2018, Baymak, Kuveyt Türk, İsttanbul Yapı, ErolArcaklıoğlu, Trendist Ataşehir, Besa Grup, Nurol Tower, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi, Mustafa Demir, URAYSİM, Kazım Algın, Özge Yapı A.Ş., 3S Kale, Seçkin Satış Ödülü, RIBA- Royal Institute of British Architects, DekarYapı, Batşehir, Serdar Plastik A.Ş, Makroİnşaat, Radisson Red, güçlendirme, Turan Koçyiğit, Murat Ersin Şahin, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Stadyum Mimarları, Net Holding, Adana Gayrimenkul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.