Ankara’nın Yükselen Markası Ülkealan Yapı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Ankara’nın Yükselen Markası Ülkealan Yapı
16 Nisan 2018, Pazartesi 15:16:15
Ankara’nın Yükselen Markası Ülkealan Yapı
Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, Ülkealan Yapı A.Ş’nin faaliyet alanlarını anlattı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

“Esas faaliyet alanımız inşaat” açıklamasında bulunan Tolga Ülkealan “1997 yılında inşaat mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2000 yılından bu yana profesyonel anlamda bu sektörde faaliyet gösteriyorum. Ankara’da hayata geçireceğimiz konut projeleri ile fark yaratmayı amaçlıyoruz” dedi.

Çankaya’nın nabzını tuttuk

12 yıl boyunca Çankaya bölgesinde 100’e yakın bina yaptıklarının vurgusunu yapan Tolga Ülkealan “2011-2016 yılları arasında Teknik Yapı Holding’de İcra Kurulu Üyesi olarak görev aldım ve şimdi de Ülkealan Yapı olarak konut ve ticaret merkezlerinin yanı sıra sosyal yaşam alanlarının olduğu yapılar inşa etmeye devam ediyoruz. İncek’te Başkentlilerin ilgisine sunacağımız Sunset projemiz ile adımızdan söz ettireceğiz. Doğa ile iç içe yaşanabilir alanların ferahlığını Başkentlilere hissettireceğiz” diye konuştu.

Sunset İncek Başkent’e yakışacak

İncek’te inşaatı bağlayan Sunset İncek projesinin Başkent’e yenilik getireceğinin vurgusunu yapan Ülkealan Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan: “İnşaatı başlayan projemiz ile lokasyon olarak da fark yaratıyoruz. Öyle bir lokasyonda yer alıyoruz ki tüm manzaraya hâkimiz. İncek Bulvarı’ndan yukarıya doğru döndüğümüzde yeni gelişen ve gelişmeye de devam edecek olan bir lokasyon üzerinde yer alıyoruz. Şehre olan yakınlığı ve İncek semtinin en revaçta olan bölgesinde yükselen İncek Sunset sunduğu yaşam alanları ile de fark yaratıyor. 2+1, 3+1+1,5+1+1 ve 6+1+1 seçenekleri ile farklı yaşam seçeneklerini aralayan projemiz, bütün dairelerin beklentilerine cevap verebilecek şekilde tasarlanacak olan yeşil alanlar, çocuk parkı, fitness center, kapalı yüzme havuzu ve her ihtiyaca cevap verebilecek sosyal alanlar ile de fark yaratacak” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 623 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Tolga Ülkealan, Sunset İncek Başkent, Ankara, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ankara’nın Yükselen Markası Ülkealan Yapı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
tercioğlu, Lightline, RemaxPiramit, Dareyn Bakırköy, 2015 İstanbul Zirvesi, Müjdat Uslu, ICSC, İlci, FuatAkın, Gen Yapı, Sur Yapı Corridor, AnfaşFuarı, Bosna Hersek Bursa Fahri Konsolosu Muzaffer Çilek, Vizyon İstanbul İnşaat, 3D Blu-ray Disc™, SVR Group, 26. Uluslararası Unicera Seramik, Talassoterapi, Makyol Yaşam Beylikdüzü, KaracaHome, GayrimenkulHukuku, TeksanJeneratör, DOW Genç Türkiye Zirvesi, Antonis Samaras, Çevre Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar, CNR Emlak Zirvesi, Palma del Codado, Maltepe, RönesansGayrimenkulYatırım, CemDemirci,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.