Bahçe ve Teras Zamanı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bahçe ve Teras Zamanı
18 Nisan 2018, Carsamba 10:02:22
Bahçe ve Teras Zamanı
Havaların ısınmasıyla yazın gelişinin habercisi bahçe ve teraslar rengarenk dekorasyon ürünleri ile keyifli yaşam alanlarına dönüşüyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Havaların ısınmasıyla yazın gelişinin habercisi bahçe ve teraslar rengarenk dekorasyon ürünleri ile keyifli yaşam alanlarına dönüşüyor. Yeşilin, mavinin, pembenin tüm tonlarını sunan bahçe ve teraslar doğal ve huzurlu bir ortam sunuyor. Teraslarda kullanılan mobilya, aydınlatma ve objeler’ de kullanılan tropik çizgiler sürprizler sunuyor. addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi dış mekan dekorasyonunda sunduğu tasarım ürünleriyle zarif ve dinamik yaşam alanları yaratmanıza yardımcı oluyor. Evinizin bahçesinde ya da terasında kullanacağınız masa, aydınlatma, sandalye, puf, sehpa ve dinlenme koltukları zarif tasarımları ve ortama kattıkları enerjileri ile atmosfere ayrı bir hava katacak.

Bahçe ve teraslarını hem kullanışlı hem de şık dekore etmek isteyenler için alternatif bahçe mobilyaları ve dekorasyon ürünleri ziyaretçilerini addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi’nde bekliyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2153 kez okunmuştur.


ETİKETLER : addresistanbul, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bahçe ve Teras Zamanı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LEDambient, Expo Real, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, EKOKLIMA, Juan-Pai Fan, Lütfi Aygüler, İzocam MYK, ELİT GRANDE PALAS Kurtköy’, TAVHavalimanlar, Neyzen İnşaat, MAKTEK Avrasya Fuarı, Amr Helmy Design, IEC, Aydın Şengül, CEFIC, Gürallar Yapı Genel Müdürü Evrim Karayel, Atıksu ve Temiz Su Yönetim Sistemi, Türk, VitoJosephinoKoltuk, FormVRF, Türk-Fransız İş Forumu, Rahşan Tan, 212 AVM, TilkicikAdası, The Green Park, Şeyh Maktoum, İl Jandarma, Ali İhsan SAVAŞÇIOÐLU, (IFS), Cellini Gym Fit,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.