Tahincioğlu 16. Gayrimenkul Zirvesinde yerini aldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
Tahincioğlu 16. Gayrimenkul Zirvesinde yerini aldı
18 Nisan 2018, Carsamba 10:31:15
Tahincioğlu 16. Gayrimenkul Zirvesinde yerini aldı
Tahincioğlu, Türkiye’nin gayrimenkul platformu Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) gerçekleştirdiği 16. Gayrimenkul Zirvesi’nin ‘Sürdürülebilir Gelecek’ sponsorluğunu üstlendi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tahincioğlu, Türkiye’nin gayrimenkul platformu Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) gerçekleştirdiği 16. Gayrimenkul Zirvesi’nin ‘Sürdürülebilir Gelecek’ sponsorluğunu üstlendi. ‘Türkiye Gayrimenkul Sektörünün DNA’sı Mercek Altında’ temasıyla düzenlenen zirve, 17 Nisan‘da Uniq İstanbul‘da gerçekleştirildi. Tahincioğlu, “Sürdürülebilir Gelecek Sponsoru” olarak katıldığı zirvede; sektör temsilcileri, kanaat önderleriyle bir araya geldi. Zirvede, sektöre ilişkin yeni gelişmeler ve beklentiler ele alındı.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan ve nitelikli perakende, ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin yanında birinci sınıf otellerine imzası bulunan Tahincioğlu, bu yıl da 16. Gayrimenkul Zirvesi’nin “Sürdürülebilir Gelecek’ sponsorluğunu üstlendi. Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu’ GYODER, sektörün gündemini belirleyen en önemli organizasyonu ‘Gayrimenkul Zirvesi’nin 16’ncısını, bu yıl ‘Türkiye Gayrimenkul Sektörünün DNA’sı Mercek Altında’ teması ile gerçekleştirdi.

Zirvede, ‘Konutun Dinamikleri’ başlıklı panelde konuşmacı olarak yer alan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, sektörle ilgili yorum ve görüşlerini aktardı. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, panelde “GYODER’in patentli markası ‘Gayrimenkul Zirvesi’ her yıl merakla beklenen, sektörün en önemli buluşması haline geldi. Bu yıl da ana temamız ‘Sürdürülebilir Gelecek’. Sektörü sürdürülebilir bir geleceğe taşımak için farklılık, yenilik ve ortak faydaya odaklanmamız gerekiyor” diye konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım618 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Tahincioğlu, GYODER, 16. Gayrimenkul Zirvesi, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tahincioğlu 16. Gayrimenkul Zirvesinde yerini aldı


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Volvo Trucks , istaTürkiye, Hitit uygarlığı, Bursa Ovası, Sosyal Aktivite Alanları, Yeşil Armatür serisi Penta, TamerÖzyurt, Expert, SY Group, CenkKoç, Kumova, Ahmet Pelit, Elio Alonso Vasquez Miranda, Mortgage Uzmanı Garanti, Mülk, Plasenta Conversation Agency , smarthijyen, Form VRF, BUILDEXPO, İsviçre, Memoria Serisi, şakayık, Senatör Gayrimenkul, Ankara-İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Başkanı Tahir Tellioğlu, İhsan Kalkavan, AnltayaBelediiyesi, BRNMimarlık, Antalya Aksu, Cengiz Gültek, Haydar Özkan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.