Konut yönetiminde yeni trend: EntegreYönetim Sistemi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Konut yönetiminde yeni trend: EntegreYönetim Sistemi
19 Nisan 2018, Persembe 14:46:37
 Konut yönetiminde yeni trend: EntegreYönetim Sistemi
İŞ GYO ve NEF projesi inistanbul’u ATALIAN yönetecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günümüzde tek bloklu apartmanların yerini yüzlerce daireden oluşan siteler, belirli süreliğine seçilen yöneticilerin ve apartman görevlilerinin yerini ise profesyonel tesis yönetim firmalarının donanımlı çalışanları aldı. İŞ GYO ve NEF ortaklığı ile Topkapı’da hayata geçirilen İnistanbul projesinin tüm yönetimsel ihtiyaçları, 2013’te Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan ATALIAN Global Services tarafından karşılanacak.

2013 yılında girdiği Türkiye tesis yönetimi pazarında 4 yılda önemli yol kat ederek ilk 5 arasına yerleşen ATALIAN Global Services; tesis yönetimi, enerji yönetimi, temizlik, güvenlik, teknik bakım, inşaat & renovasyon, resepsiyon, peyzaj ve bina otomasyon sistemleri hizmetleri ile birçok önemli markanın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. 

İnistanbul yönetimi ATALIAN’a emanet

Topkapı’da inşa edilen İnistanbul projesi, 4 kıtada 30’dan fazla ülkede tecrübeye sahip ATALIAN Global Services tarafından yönetilecek. Global bilgi birikimi ve donanımı ile birçok rakibini geride bırakarak projenin yönetimini devralan ATALIAN; 8 blok, 2700 konut, fold home alanları ve 27 mağazadan oluşan İnistanbul’da entegre tesis yönetimi kapsamında temizlik, güvenlik, teknik servis, ofis yönetimi ve müşteri ilişkileri hizmetlerini sunacak.”

Teknik problemler büyümeden çözülecek

Konut projelerinin en büyük problemlerinden biri de yaşanan teknik aksaklıklarda sorunu kesin ve sürpriz maliyetler olmaksızın çözüme kavuşturabilen güvenilir iş ortaklarının bulunamamasıydı. Tesis yönetim kavramının yerleşmesi ile birlikte artık konut projelerinin yönetimleri profesyonel kurumlara devredilmeye başlandı. Yönetimini profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirmeyi tercih eden İnistanbul projesinin tüm entegre tesis yönetimi ihtiyacı 118 özel donanımlı ATALIAN personeli tarafından karşılanacak. Projenin tüm teknik bakım, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, duman emme ve filtrasyon,  kapalı ve açık alanların temizliği, devriye ve sabit güvenlik hizmetleri ATALIAN Global Services’in entegre tesis yönetimi kapsamında sunulacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2692 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İŞ GYO, NEF, ATALIAN Global Services, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Konut yönetiminde yeni trend: EntegreYönetim Sistemi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ahmad Al Matrooshi, Pedrali, ANTIQUE VENUS, Riva, Foldoffice, Abdullah Kiğılı, Büyükşehir, AyaGrup, tobb, Konya Ovası , Dragos, Ray, Marshall Visualizer, AE Arma–Elektropanç, Yassı Çelik, Natural Stone 10. Uluslararası Mermer, Wyndham Group, Dekar, UTC BIS Entegre BoraYapı, Orhan Gündüz, BornovaGreen, Yeni Şehir İstanbul / Kanal İstanbul, KLİMADA YAPAY ZEKA, Telve Pro®, Hakan Altın, Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı, Metro Holding, Tarlabaşı360, Malezyalı UEM Group Berhad, İttifak Holding,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.