Maltepe Park AVM’deki Çukurova Balkon standını ziyaret edenlere özel fırsatla hemen teslim kiracılı daire | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Maltepe Park AVM’deki Çukurova Balkon standını ziyaret edenlere özel fırsatla hemen teslim kiracılı daire
27 Nisan 2018, Cuma 11:22:43
Maltepe Park AVM’deki Çukurova Balkon standını ziyaret edenlere özel fırsatla hemen teslim kiracılı daire
SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da 5 ve 6 Mayıs tarihlerinde özel bir fırsat sunmaya hazırlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da 5 ve 6 Mayıs tarihlerinde özel bir fırsat sunmaya hazırlanıyor. Maltepe Park AVM’deki Çukurova Balkon standını ziyaret ederek form dolduran ziyaretçilerine bir ay içinde projeden konut almaları durumunda özel indirim uygulayacak olan Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığı ile kısa sürede uygun profilde kiracı da buluyor. Yüzde 1 KDV avantajı bulunan projeden 0,99 faiz oranı ile konut sahibi olmak mümkün.

İnşaat sektöründe 25 yıldır prestijli projelere imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, yüzde 1 KDV avantajı ve 0,99 faiz oranı ile İstanbul’un yükselen değeri Kartal'dan ev almayı kolaylaştıran Çukurova Balkon’da özel bir fırsat daha sunmaya hazırlanıyor. 5 ve 6 Mayıs tarihlerinde Maltepe Park AVM’deki Çukurova Balkon standını ziyaret ederek form dolduran ziyaretçilerine bir ay içinde projeden konut almaları durumunda özel indirim uygulayacak olan Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığı ile isteyen ev sahiplerine kısa sürede uygun profilde kiracı da buluyor.

78 farklı tipte daire seçeneği

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, daireler 65 ila 273 metrekare arasında değişiyor. Tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunan Çukurova Balkon’da, bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde planlandı. Bu doğrultuda projede 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Ayrıca ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da bulunuyor.

Hayatın merkezinde, doğa ile iç içe

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Deniz, adalar ve orman manzaralı daireleriyle dikkat çeken Çukurova Balkon, şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında ferah bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Geniş yeşil alanlar ve 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım3018 kez okunmuştur.


ETİKETLER : SON Grup, Çukurova Gayrimenkul, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Maltepe Park AVM’deki Çukurova Balkon standını ziyaret edenlere özel fırsatla hemen teslim kiracılı daire
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Muzaffer Boynudelik, management, Bosch ev aletleri, AvrupaGöz, KONE IDE 300™, Mustafa Kızıltaş, Gürsel Güleç, Sultangazi Belediyesi, TorunTower, Hakan Buvan, “Home Cosmetics-Evinizin Kozmetiği” , Premix Tam Yoğuşmalı Kombi, Somfy Home Alarm, TESLA, City Suits, IICEC, Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği, baş ağrısı, İstanbul216, Stüdyo 24, Santralistanbul Enerji Müzesi, Karamürsel, Derin-Kyudo Aydınlatma, Anadolu Gayrimenkul, Turunç Grubu, sanayici, OTİAD, Ayhan Karacabey, Orca, STYROFOAM,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.