Bumerang Kartal projesinde kaba inşaat bitti, Geri sayıma başlandı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bumerang Kartal projesinde kaba inşaat bitti, Geri sayıma başlandı
30 Nisan 2018, Pazartesi 14:29:45
Bumerang Kartal projesinde kaba inşaat bitti, Geri sayıma başlandı
Anadolu Yakası'nın önemli noktası Kartal'ın kalbinde yükselen Bumerang Kartal projesinde satışların yüzde 25'i tamamlandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Son kata gelinen Bumerang Kartal projesinde ince inşaata da başlandı. Henüz proje tamamlanmadan satışların hız kazandığı Bumerang Kartal, yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı oldu.

Özkartallar A.Ş. güvencesiyle yükselen Bumerang Kartal projesi Kartal Metrosu'na 1 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Adını Bumerang şeklinden alan projede 8. kat itibarıyla tüm daire ve odalarda Adalar ve deniz manzarasının keyfine varılabiliyor. Kartal Adliyesi'nin tam karşısında yer alan Bumerang Kartal projesi 40 kattan oluşuyor. Kapanmaz koru alanı ve deniz manzarasına sahip projenin çevresinde hastane, adliye, havalimanı, alışveriş merkezleri ve daha birçok önemli merkez yer alıyor.

YÜZDE 1 KDV AVANTAJI

Bumerang Kartal, Seyir Terası, Cafeler, Toplantı Salonları, Yüzme Havuzları, Tenis Kortu, Fitness Center, Sauna, Buhar Odası-MasajOdası, Türk Hamamı, Loby ve Danışma, Çamaşırhane, Mescitler, Yönetim Odaları, Sığınak, Açık ve Kapalı Otopark,profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor. E-5 üzerinde, Kartal Anadolu Adliyesinin tam karşısında konumlanan ve Kartal Adliye metro durağına 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal40 katlı olup, 9 bin 650metrekare arsa üzerinde konumlandırılmış 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. 8’nci katından itibaren Anadolu Yakası’nın cıvıl cıvıl adalar manzarasına hakim ofis vedaireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor. İstanbul’da yatırım yapmanın en avantajlı seçeneklerinden biri olan ve bitiş tarihi Aralık 2019 olarak belirlenen Bumerang Kartal Projesi’nde ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiyor.

En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor.

Esnek ve fonksiyonel alan seçenekleri, yatırım değeri ve konsepti ile modern ofis ve konut anlayışının en üst seviyeye taşındığı Kartal Bumerang Projesi yaşam standardına yeni bir soluk getirmek isteyenler, farklı gayrimenkul projelerini takip eden yatırımcılar ve işverenler profilini hedefliyor.

Bumerang Kartal, Anadolu Yakası’nın en önemli merkezlerinden biri haline gelen Kartal’ın en prestijli lokasyonunda konumlandırıldı. Bumerang Kartal Projesi’nin kapanmaz Adalar manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40’u peşin, geri kalan yüzde 60’i proje bitiş tarihi olan, Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2803 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Özkartallar A.Ş, Bumerang Kartal,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bumerang Kartal projesinde kaba inşaat bitti, Geri sayıma başlandı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Yusuf Uzun, ERDOÐAN BAYRAKTAR, MakyolSantralBahçeşehir, UMÖB, 1. Etap Kentsel Dönüşüm ve Gelişim, ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı, Yapı Zirvesi, Cityscape2015, EviyaGayrimenkul, Dewilux, Cenin Organize Sanayi Bölgesi, Fikirden Değere Girişimcilik Eğitimleri, Aspendos TV Ünitesi, Lens İstanbul, İhlas Yapı A.Ş., MyWayTerrace, Etlik Antares, Ağaoğlu My Europe Projesi , “Girişimcilik Eğitim Programı”, Habitat, Folkart Towers, Bilim, Grohtherm F, Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, EnerjiVerimliliğiYasası, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Güngör Azim Tuna, Mehmet Gerz, KaleGrubu, Bozankaya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.