Bien Organic Vitrifiye Serisi Yenilendi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bien Organic Vitrifiye Serisi Yenilendi
03 MAYIS 2018, Persembe 16:47:28
Bien Organic Vitrifiye Serisi Yenilendi
Bien’in 2015 yılında ‘’Öncesi Yok, Benzeri Yok’’ sloganıyla tanıtımını gerçekleştirdiği ödüllü tasarımı Organic Vitrifiye Serisi 2018 yılında yeni versiyonu, kaplama ve renk alternatifleriyle banyolara inovatif çözümler üretiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Üç yıl önce doğanın formları dikkate alınarak, tasarlanan Bien Organic Vitrifiye Serisi yepyeni versiyonu ve 4 farklı rengi ile banyoları geleceğe taşıyor. Tasarımcısının insan iskeletinden esinlenerek tasarladığı Bien Organic Vitrifiye Serisi, insan doğasını işaret ediyor.

Banyolara inovatif çözümler sunan Bien, No-Rim (kanalsız) teknolojisi kullanarak ürettiği Organic Plus klozet ile farklı ve modern bir çizgi yakalıyor. Ürün yavaş kapanan ince kapağı ve gizli montaj özelliği sayesinde mekanla bütünleşiyor. Çok daha az kirlenen, minimum 2,5 litre maksimum 4 litre su ile temizlenen bu ürün çevre dostu aynı zamanda.

Tasarımıyla dünyanın en prestijli ödülleri kabul edilen “Red Dot Design Award” ve “A Design Awards’’ ödüllerini alan Bien Organic Serisi şimdi yenilenmiş formu, siyah, beyaz, altın ve platin kaplama ve renk seçenekleri ile sınırsız tasarımlar yaratmanıza imkan sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1787 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Organic Vitrifiye, Bien Seramik, Vitrifiye ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bien Organic Vitrifiye Serisi Yenilendi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Güney Akım, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servis Programı, BulvarLoft, K. Ümit Özel, KORİAD , KYK Yapı, Mustafa Girgin, İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmetleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği , Burhanettin Çoban, KerbDrain , Bahadır İnşaat, Estop, Salon Architects, Barselona Limanı, Ganjlik Mall , Watson -Marlow BREDE, McKinsey Ülke Direktörü Özgür Tanrıkulu, Bürotime, Park Elektrik, Jukka Aho, Halkbank, Muzaffer Boynudelik, Canpa App, Sunis Hotels, Stockholm Nord-Combi Terminal, Keten Bomonti, Taraklı Termal, ODD, EminYıldırım, Metrowin Tower,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.