Bien'in 3 yeni koleksiyonuna İtalya'dan 3 Bronz Ödül | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bien'in 3 yeni koleksiyonuna İtalya'dan 3 Bronz Ödül
04 MAYIS 2018, Cuma 11:10:00
Bien'in 3 yeni koleksiyonuna İtalya'dan 3 Bronz Ödül
Bien Seramik’e İtalya Como Kültür Departmanı’nın düzenlediği A Design Award’dan 3 yeni ödül geldi. Bien Seramik, A Design Award’dan Mia, Tiger Black ve Pompei Seramik Karo tasarımları ile üç bronz ödülün sahibi oldu
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünyanın en geniş kapsamlı uluslararası tasarım yarışması A’ Design Award 2017-2018 tasarım yarışması sonuçlarını açıkladı. Mottosu "Art Futura Cultura’’ yani ‘’Sanat Geleceği Üretir’’, ‘’Geleceğin Kültürü İçin Sanat’’ olan A Design Award geleceğin sanat, tasarım, teknoloji ile şekillendirileceğine bu yüzden daha iyi bir gelecek için iyi tasarımlara ihtiyaç duyulduğuna inanıyor. Bu anlayışla düzenlenen yarışmaya, dünyanın dört bir yanından ve farklı disiplinlerden gelen üreticiler ve tasarımcılar büyük ilgi gösteriyor.

Bien Seramik’e İtalya Como Kültür Departmanı’nın her yıl gerçekleştirdiği ve tasarım dünyasının yakından ilgilendiği A Design Award’dan 3 ödül birden geldi. Bien Seramik’in yeni koleksiyonlarından Mia, Tiger Black, Pompei 2018 seramik karoları bronz ödüle layık görüldü.

Bien Seramik Tasarım Müdürü Tolga Berkay, Bien Seramik’in güçlü bir tasarım ekibi olduğunu, bu ödülleri almanın Bien Seramik’i küresel bir marka yapma adına önemli bulduklarını belirtti. “Her yıl binlerce ürünün tasarlandığını ve pazara çıktığını söyleyen Berkay, ‘’A Design Award’’ bu tasarımlardan mükemmelliğe yaklaşanları ödüllendiriyor” dedi.

A DESIGN AWARD BRONZ ÖDÜLÜ ALAN TASARIMLAR

MIA: Bien Seramik, teknik porselen karo koleksiyonunda yer alan Mia Serisi 60X120cm ebadında ve beyaz renkte üretiliyor. Mekanlarda bütünlük duygusunu hakim kılarken, aynı zamanda şık, sade ve ihtişamlı bir görünüm sağlıyor.

TIGER BLACK: Tasarımında farklı detayların yer aldığı koleksiyon 60x120cm ebadında teknik porselen olarak üretiliyor. Tiger yaşam alanlarından, sosyal mekanlara, otellerden, alışveriş merkezlerine, ofislere kadar geniş bir kullanım alanına sahip.

POMPEI: Yenilikçi, trend belirlemekte öncü marka Bien’in sıra dışı serisinden Pompei 60x120cm ebadında ve kemik, gümüş, gri olmak üzere 3 renkte üretiliyor. Mermerin gücünü simgeleyen seri; iç mekan, banyo, mutfak, salon, otel, restaurant ve sosyal alanlarda kullanıma imkan tanıyan bir tasarım.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1810 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bien Seramik, A’ Design Award, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bien'in 3 yeni koleksiyonuna İtalya'dan 3 Bronz Ödül


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Baydöner İskender, “Önce Müşterimiz İçin Varız” , My Home, Fitness Center, TemsaİşMakinaları, Premix yoğuşmalı kombiler, Solis, Pasif Evler, Talin Saraylı Dikici, Suudi Prens Bandar Bin Mohammed Bin Abdulrahman, AğaoğluGrubu, Prof. Dr. İhsan Bilgin, Emlak Fuarı 2014, Şili Gaz (COPEC), Solo Buharlı fırın, Johan Selvén, Elmar Yapı, MPIPM, Thierry Guibert , Engel, Beton İzmir 2018 Fuarı, EmlakSektör, Costa Brava, Menderes Türeİ, Manisa Aydın, OnurParkLife, Avrupa Göz , SelçukÜniversitesi , ArasyaAtıksu, Anadolu Gayrimenkul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.