Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor!
08 MAYIS 2018, SALI 10:24:43
Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor!
Decovita Seramik’in yeni ürünü Artisian, ahşap yüzeyi ve mavi çiçekleriyle göz alıcı…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Denizin veya gökyüzünün mavisine baktığımızda yaşadığımız huzur, Decovita Seramik’in yeni ürünü Artisian ile artık dört mevsim yaşam alanlarımıza geliyor. Doğanın uyanışını, toprağın bereketini ve çiçeklerin eşsiz güzelliğini gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar doğal ahşap yüzeyle buluşturan Artisian, seramik sanatının en nadide örneklerinden birini sunuyor. Doğadan aldığı ilhamı trendleri belirleyen tasarımlarla buluşturan Decovita Seramik, yeni ürünü Artisian ile bahçelerimizde açan çiçekleri yaşam alanlarına taşıyor.

Artisian ve Artisian Decor olmak üzere iki ayrı tasarımı bulunan ürün, desenleri ve renkleriyle Akdeniz’in çiçekli bahçelerinden ve masmavi denizinden ilham alıyor. Artisian’ın gerçek ahşaptan ayırt edilemeyecek kadar doğal ahşap yüzeyi, verdiği yaşanmışlık hissiyle geçmişten günümüze uzanan bir yolculuğa çıkarıyor. Açık tonlarıyla iç mekanları aydınlık gösteren ürün, dış mekanlarda da ferah bir ortam oluşturuyor.

Doğanın enerjisi

Decovita tasarımcılarının bu ahşap görünümlü seramik karolara bir zanaatkar titizliğiyle işlediği çiçekler ise Artisian Decor’un özünü oluşturuyor. Kimi karoda yüzeyin tamamını kimi karoda ise bir bölümünü kaplayan mavi renkli çiçekler, ahşap dokulu seramikle birlikte doğadan eşsiz bir kesit sunuyor. Decovita’nın yazın yakıcı güneşine, bahar yağmurlarına ve kış soğuklarına dayanıklı seramiklerinin üzerindeki çiçek desenleri, uzun yıllar boyunca ilk günkü canlılığını koruyor.

Artisian ve Artisian Decor, Decovita Seramik’in Akdeniz’in sıcak havasını yansıtan Mediterrenean koleksiyonunda yer alıyor. Decovita Seramik’in tüm ürünlerinde olduğu gibi hem yer hem de duvar karosu olarak uygulanabilen porselen seramik karolar, 20x180’den 60x120 cm’ye uzanan farklı ebatlarıyla her mekana uyum sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1729 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
O&G ve Enerji Verimliliği, OrduBüyükşehirBelediyesi, S.G.P. Contracts Limited, satış toplantısı, HydroFresh Çekmecesi, Öğrenci Yurtları, Dokuz Eylül Üniversitesi Manisa İktisadi ve İdari Bilimler Bölümü, Lineadecor, Sealed Air, yoğuşmalı kazan, EmreErol, Poliser Poliüretan, erPASCal®, İzmit Körfez Geçişi, Marshall Boya, Dubai Fuarı, SonGrup, “Sürdürülebilir Enerjinin Finansmanı” , Extreme Power SensorBagless™, AlpinaLife , Enerji Verimliliği Derneği, Elsan Elektrik, Sancaktepe Belediyesi, GSR 18 V-LI , Fen Edebiyat Fakültesi, Futurallia İstanbul 2013, Bakanlar Kurulu, Ersoy Otelcilik, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı, Panasonic Eco Solutions Türkiye,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.