Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor!
08 MAYIS 2018, SALI 10:24:43
Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor!
Decovita Seramik’in yeni ürünü Artisian, ahşap yüzeyi ve mavi çiçekleriyle göz alıcı…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Denizin veya gökyüzünün mavisine baktığımızda yaşadığımız huzur, Decovita Seramik’in yeni ürünü Artisian ile artık dört mevsim yaşam alanlarımıza geliyor. Doğanın uyanışını, toprağın bereketini ve çiçeklerin eşsiz güzelliğini gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar doğal ahşap yüzeyle buluşturan Artisian, seramik sanatının en nadide örneklerinden birini sunuyor. Doğadan aldığı ilhamı trendleri belirleyen tasarımlarla buluşturan Decovita Seramik, yeni ürünü Artisian ile bahçelerimizde açan çiçekleri yaşam alanlarına taşıyor.

Artisian ve Artisian Decor olmak üzere iki ayrı tasarımı bulunan ürün, desenleri ve renkleriyle Akdeniz’in çiçekli bahçelerinden ve masmavi denizinden ilham alıyor. Artisian’ın gerçek ahşaptan ayırt edilemeyecek kadar doğal ahşap yüzeyi, verdiği yaşanmışlık hissiyle geçmişten günümüze uzanan bir yolculuğa çıkarıyor. Açık tonlarıyla iç mekanları aydınlık gösteren ürün, dış mekanlarda da ferah bir ortam oluşturuyor.

Doğanın enerjisi

Decovita tasarımcılarının bu ahşap görünümlü seramik karolara bir zanaatkar titizliğiyle işlediği çiçekler ise Artisian Decor’un özünü oluşturuyor. Kimi karoda yüzeyin tamamını kimi karoda ise bir bölümünü kaplayan mavi renkli çiçekler, ahşap dokulu seramikle birlikte doğadan eşsiz bir kesit sunuyor. Decovita’nın yazın yakıcı güneşine, bahar yağmurlarına ve kış soğuklarına dayanıklı seramiklerinin üzerindeki çiçek desenleri, uzun yıllar boyunca ilk günkü canlılığını koruyor.

Artisian ve Artisian Decor, Decovita Seramik’in Akdeniz’in sıcak havasını yansıtan Mediterrenean koleksiyonunda yer alıyor. Decovita Seramik’in tüm ürünlerinde olduğu gibi hem yer hem de duvar karosu olarak uygulanabilen porselen seramik karolar, 20x180’den 60x120 cm’ye uzanan farklı ebatlarıyla her mekana uyum sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1773 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yaşam alanları Decovita ile çiçek açıyor!
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İsmail Kavuncu, MünirKaraloğlu, ToshibaVRF, Mevlüt Uysal, Günde 10 TL’ye Ev, Huawei UPS 5000-E, Smart Track, Fen Edebiyat Fakültesi, Yeni Delhi, SancaktepeBelediyesi, Mutlu Çilingiroğlu, Fatih Kemal Ebiçlioğlu, LIXIL Group, PaksanAŞ, Sinoma, Taaleri Portföy Yönetimi A.Ş, Durak Plus Gayrimenkul A.Ş, ÖzakGYO, Eyfel Yapı ve Hast Şirketler Grubu, BREEAM POST CONSTRUCTION sertifika, Titanic Hotels, ecep Tayyip Erdoğan, Next Level Alışveriş Merkezi, NGResidence, Rize, Köyceğiz, Yıldırım Yılmaz, Sipahiler Ağası Mehmet Emin Ağa Yalısı, O&G ve Enerji Verimliliği, Eylem Planı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.