Sinpaş'tan süper fırsat: 3 Farklı Proje 72 Ay Vade | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Sinpaş'tan süper fırsat: 3 Farklı Proje 72 Ay Vade
08 MAYIS 2018, SALI 11:22:38
Sinpaş'tan süper fırsat: 3 Farklı Proje 72 Ay Vade
Gayrimenkul sektöründeki 44 yıllık deneyimi ile yeniliklerin öncüsü e Sinpaş, Anadolu yakasındaki 3 farklı projesinde ev almak isteyenlere kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

1-20 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanyayla Aydos Country, Metrolife ve Gökorman’da hayallerinizdeki eve 72 ay vadeyle sahip olabilirsiniz. Gayrimenkul sektörünü yeniliklerle tanıştıran Sinpaş, bu kez Anadolu yakasında benzersiz bir yaşam ve yatırım fırsatı sunuyor. Sinpaş'ın seç-beğen-al kampanyasıyla Anadolu yakasında ev sahibi olmak isteyenlere 72 ay vadeyle Aydos Country, Gökorman ve Metrolife'ta ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam vaat ediyor. Birbirinden farklı konseptlerle hayata geçen bu 3 proje, tüm niteliklerinin yanında önemli eğitim kurumlarına yakınlıklarıyla da öne çıkıyor. Kampanya 1-20 Mayıs arasında geçerli olacak.

Aydos Country: Ormanın yanı başında bir hayat

Türkiye’nin sayılı yeşile sıfır projelerinden olan Aydos Country, modern country dekorasyon tarzı ile ön plana çıkıyor. Geniş balkonlu ve bahçeli evlere sahip Aydos Country’de yaşayanlar çocuklarıyla birlikte sağlıklı ve zinde bir yaşam için yürüyüş ve spor yapıyor, yazın en güzel günlerini geniş bahçe ve balkonlarında geçirmenin keyfini sürüyor.

Aydos Ormanı’na komşu Aydos Country’de çocuklarıyla birlikte temalı oyun alanının yanı sıra ağaç evler, uçurtma alanı ve su eğlence parkında tatil tadında yaşayabilecekler. Aydos Ormanı’nda piknik yapıp, kanoyla gezerek ya da gölde balık tutarak doğal yaşamın kalbinde olmanın ayrıcalığını yaşayacaklar. Ayrıca projede yer alan yüzme havuzu, fitness & wellness club, tenis kortu ve yürüyüş yolları sağlıklı ve zinde bir yaşam için geliştirildi.

Gökorman: Gökyüzü doğayla buluşuyor

Şile yolu üzerinde yükselecek Gökorman ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan yeşil mimarisiyle İstanbul Anadolu Yakası’nın göz kamaştıran yıldızı olmaya aday. 1+1 daireden 4+1 daire tipine kadar farklı seçeneklerle planlanan Gökorman’da yer alan ev tiplerinin %70’i 100 m2’den büyük dairelerle ailelere seslenirken, geri kalan daireler ise iş merkezlerine ve metroya yakınlığı ile genç profesyonelleri hedefliyor.

Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek Gökorman, Ataşehir’e 10 dakika, Ikea ve Metro’ya 4 dakika, 3. Köprü ve TEM’e birkaç dakika mesafede olmasıyla çok avantajlı bir lokasyona sahip. Gökorman’ın kolay ulaşım sağlanan avantajlı konumu, aynı zamanda ideal bir yatırım fırsatı da sunuyor. Gökorman, köklü eğitim kurumlarına, gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, alışveriş ve iş merkezlerine yakınlığıyla da öne çıkıyor.

Metrolife: Hayatın ve yatırımın merkezi

Sinpaş’ın öncülüğünde hızla yükselen Sancaktepe’nin merkezinde konumlanan Metrolife; hem konfor ve ayrıcalıklı bir yaşam, hem de kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Metro’nun yanı başında bulunan Metrolife’ta; hem şehrin merkezinde hem de şehrin dışında hissedeceğiniz size özel peyzajı, çarşı alanı ve meydanıyla doğayı ve kentli hayatı birlikte yaşayacaksınız.

Sancaktepe’de metronun hemen yanı başında yer alan Metrolife, geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 14.000 m2lik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım3117 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Aydos Country, Aydos Ormanı, Gökorman, Metrolife,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sinpaş'tan süper fırsat: 3 Farklı Proje 72 Ay Vade
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sayı 56, KOMATEK2017Fuarı, Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Sign of City Awards, HygenIQ, Kayseri Büyükşehir Belediyes, Prime Development, Hekim Yapı A.Ş., Doors Akademi i, Enversör sistemi, Karayolu, Nurullah Ercan, SeyranŞehir, The Marmara, Rönesans Kulesi , Soho, BLANCOSUBLINE-IF, GMR Infrastructure, HEKİMPOR, Ali İhsan Sağlamkaya, Martin Ericsson , Napoli Koleksiyonu, 3. Uluslarası Basra İnşaat Fuarı, İsmail Acar, ACO Qmax, SaraçoğluMahallesi , Sheraton İstanbul Maslak Otel, Türkiye Elektrik İletim AŞ, MardanOtel, Time,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.