Geberit, Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamana meydan okuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Geberit, Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamana meydan okuyor
08 MAYIS 2018, SALI 14:40:47
Geberit, Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamana meydan okuyor
Geberit, Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamansızlığa meydan okuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Geberit, Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamansızlığa meydan okuyor. Her tür lavabo tasarımıyla rahatlıkla uyum sağlayabilen fotoselli bataryalar, ankastre kullanımı için 170 ve 220 mm’lik ölçüleriyle de kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, üstün teknolojiyle tasarladığı Piave ve Brenta fotoselli bataryalarıyla yaşam alanlarını yenilikçi çözümlerle buluşturuyor. İnce ve zarif olmasının dışında sağlamlığıyla da göze çarpan Piave ve Brenta bataryaların hem ankastre hem de tezgâh üstü modelleri bulunuyor. 

Mükemmel tasarım…

Açma ve kapamada bataryanın herhangi bir yerine dokunma gerektirmediği için el yıkamayı hijyenik hale getiren fotoselli lavabo bataryaları, bu özelliğiyle havalimanları, alışveriş merkezleri, okullar ve restoranlar gibi genel ve ticari alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Londra merkezli Behling tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Piave ve Brenta, her tür lavabo tasarımıyla da rahatlıkla uyum sağlayabiliyor ve ankastre kullanımı için 170 ve 220 mm’lik ölçüleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor.

Üst düzey performans, kolay bakım…

Çekici bir fiyat-performans dengesinin yanı sıra kullanıcısına sunduğu enerji ve su tasarrufuyla da büyük beğeni toplayan Geberit fotoselli bataryalar, elektrikli, pilli ve dinamolu olmak üzere üç farklı güç kaynağı seçeneğiyle takipçileriyle buluşuyor.  Geberit foteselli bataryaların yüksekliğinin diğer bataryalara göre yüksek olması yıkama alanını rahatlatıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2062 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geberit, Piave ve Brenta fotoselli batarya sistemleriyle zamana meydan okuyor
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TOBB Üniversitesi, Beyaz İnşaati Keleş İnşaat, Maxicondense, YAP MAXXI, AKFA Holding, Atilla Üstündağ, Arte Di Murano, Tremco illbruck, İstanbul İnşaatçılar Derneği, 216 Butik Plus, çinko, Türkiye Hazır Beton Birliği, istifa, Michael Young, Rosemarin&Herba, Nata, sanayi ciro endeksi, Tevfik Somer, Batımahal, Abdülkadir Gayretli, AnkaraMarina, Küçükkuyu Port evleri, Alstom, ASLAN YAPI, WEEE Yönetmeliği, EceTürkiye, LC4 serisi , Lincoln Electric Askaynak, LaMarinKartal, KOAH,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.