‘Edonia Garden’ pilot, doktor, eğitimci ve bankacıların yakın markajında | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
‘Edonia Garden’ pilot, doktor, eğitimci ve bankacıların yakın markajında
11 MAYIS 2018, Cuma 12:08:29
‘Edonia Garden’ pilot, doktor, eğitimci  ve bankacıların yakın markajında
Kar Yapı'nın Pendik'te hayata geçirdiği projesi 'Edonia Garden'a en çok ilgi bulunduğu konum ve lokasyon nedeniyle sağlık çalışanları, havaalanı personeli, eğitimciler ve finans sektöründen geliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Hem yatırımcı hem de kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan 'Edonia Garden', doğru lokasyonu ve her geçen gün artan yatırım potansiyeliyle şehre de değer kazandıracak bir proje olarak yükseliyor.  Kar Yapı'nın yap-sat olarak inşa ettiği 'Edonia Garden' projesi, bulunduğu konum ve lokasyon nedeniyle sağlık çalışanları, havaalanı personeli, eğitimciler ve finans sektöründen yoğun ilgi görüyor. Konut sahibi olmayı kolaylaştıran fırsat ve avantajlarla satışa sunulan 'Edonia Garden' 388 konut ile 12 ticari üniteden oluşuyor. 

Projeye çok çeşitli meslek gruplarından talep geldiğini söyleyen Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü "İstanbul Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Pendik Kurtköy'de hayata geçirdiğimiz Edonia Garden, yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 1,5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 km uzaklıkta bulunan Edonia Garden, en çok havalimanı personeli ve sağlık çalışanlarının dikkatini çekiyor. 

Pilot ve doktorların özel ilgi gösterdiği projemize önemli banka üslerine komşu olmamızdan dolayı banka çalışanları da ciddi talep gösteriyor. Ayrıca projemizin yakınında toplam dört ortaöğretim okulu ile lisenin bulunması ve bitişiğimizde 72 bin metrekarelik bir alanda yapılacak olan, hatta sondaj çalışmalarına başlanan Gedik Üniversitesi kampüsü nedeniyle eğitimcilerden ve öğrenci ailelerinden de ilgi görüyoruz. Öte yandan; binlerce kişinin istihdam edileceği Avrupa'nın en büyük teknoparkı 'İstanbul Teknopark'ın projemize yakın mesafede konumlanıyor olması her kesimden yatırımcıyı buraya çekiyor" diye konuştu. 

 

Arsa payı hariç 120 milyon lira yatırım değeriyle hayata geçen ve 4 bloktan oluşan Edonia Garden'da iki bloğun kaba inşaatı bitti, temeli atılan diğer iki blokta da inşaat hızla yükseliyor. Projenin 2019 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Lansman fiyat ve fırsatlarıyla satışı devam eden 'Edonia Garden'da daire fiyatları 205 bin TL'den başlıyor.  Ayrıca; liste fiyatı üzerinden firma bünyesinde de yüzde 25 peşinat 60 ay 0 faiz ödemeli kampanya da sunulan fırsatlar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra; 4 farklı bankadan da yüzde 20 peşinat olmak üzere geri kalanı kredi olarak kullanmak mümkün olabiliyor.  'Metrekare büyüklükleri brüt 62.49 m2 ila 147.41 m2 arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen proje, geniş sosyal donatı ve spor alanlarına sahip bulunuyor. 

Açık havuz fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafe, süs havuzları olacak şekilde planlanan ‘Edonia Garden’, iki katlı otopark ve her daireye özel bir araçlık alan imkanıyla da dikkat çekiyor. Lokasyon ve ulaşım kolaylığıyla da farklılaşan Edonia Garden, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje; Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 1,5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 km ve hızlı feribota ise 7 km uzaklıkta bulunuyor. Pendik Hızlı Tren Garı ile Pendik Devlet Hastanesi’ne yakınlığıyla dikkat çeken proje; Pendik Marina, Tuzla Marina ve Marmaray’a da kolay ulaşım sağlayan bir konumda inşa ediliyor. Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu metro istasyonu, site sakinlerine Kadıköy’e kadar çok rahat yolculuk etme ve İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş merkezi Viaport’a çok kısa sürede ulaşma imkânı sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


3206 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Edonia Garden, Kar Yapı, Pendik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

‘Edonia Garden’ pilot, doktor, eğitimci ve bankacıların yakın markajında
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018






 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kavuklar Grup, Kasımpaşa, Çözüm Süreci, Boydak Holding, D-Marin Marinalar Grubu, Nikşiç, Uğur Soğutma, Mehmet Emin Keçeciler, Gaggenau 200, İnönü Stad, CX5CB2, Çetin Nazikkol, Tunçmatik, Delhi Wood Uluslararası Mobilya Yan Sanayi ve Ahşap İşleme Teknolojileri Fuarı, ErsaşAlüminyum, Maslakno/1 ofis, Doruk Malhan , YapıYatırım, Mimar Sinan Vakfı, HansJoachimSchwabe, Umur Güven, Tempo Çağrı Merkezi, CEEMEA, BANU EVLERİ BAHÇEŞEHİR, Saki Kalender, WC Health, STFA-FERNAS-KALYON Ortak Girişimi , Erol Çetinkaya, Eston Şehir, Rönesans İnşaat Genel Merkezi ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.