Konut faiz indirimi kaldığı yerden devam ediyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Konut faiz indirimi kaldığı yerden devam ediyor!
11 MAYIS 2018, Cuma 14:30:19
Konut faiz indirimi kaldığı yerden devam ediyor!
Ziraat Bankası, Halkbank, VakıfBank ve özel bankalar içerisinde Şekerbank'ın ardından bugün de katılım bankası Vakıf Katılım konu faizlerini indirme kararı aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ziraat Bankası, Halkbank, VakıfBank ve özel bankalar içerisinde Şekerbank'ın ardından bugün de katılım bankası Vakıf Katılım konu faizlerini indirme kararı aldı. Vakıf Katılım, 500 bin TL`ye kadar olan konut finansmanında, 120 aya kadar olan vadelerde aylık kâr oranını yüzde 0,98`e indirdi. Bankadan yapılan açıklamada 500 bin TL'ye kadar olan konut finansmanında 120 aya kadar olan vadelerde kâr oranını aylık yüzde 0.98 seviyesine çekildiği belirtildi.

"PİYASA EKONOMİSİ CANLANSIN DİYE DÜŞÜRDÜK"

Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemiz ekonomisinin yapı taşlarından biri olan konut sektörünün canlanması, dinamo etkisiyle birçok sektörde olumlu yönde bir ekonomik hareketlilik yaşanmasını sağlayacaktır. Vakıf Katılım olarak bizler de hem düşük ve orta gelirli müşterilerimiz ev sahibi olsun, hem de piyasa ekonomisi daha da canlansın diye konut finansmanı kâr oranlarımızı düşürdük. Uygun kâr oranlarıyla ev sahibi olmak isteyen bütün müşterilerimizi Vakıf Katılım'a bekliyoruz" dedi. Dün ilk olarak Ziraat Bankası'nın başlattığı konut faizi indirimine Halkbank, VakıfBank ve özel bankalar içerisinde Şekerbank da katılmıştı.

KAYNAK: Sabah3263 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ziraat Bankası, Halkbank, Konut Kredisi ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Konut faiz indirimi kaldığı yerden devam ediyor!
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Cityscape Awards for Emerging Markets, Ercüment Büyükşener, Kintele Kongre Merkezi, İbrahim Polat, Avrupa’nın “En İyi Kentsel Yenileme”, Multi Blackston, Akcor, Samsun, FordMustang, ŞahinlerHolding, BBMRED, SİF İş Makinaları, Matthew Webster , Ali Sami Yen, TepePAN, BSMK, Durmuş Döven, İnka, Hollanda-Royal Philips Electronics, Goldiva Kuzey, Ev-Ofis-Ev, www.filliustam.com , Mermerciler, İsaias Afwerki, EgeYapı, Hamitabat, TAŞYAPI, HardRockCafe, Şişecam, AhmetMisbahDemircan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.