Babacan’dan konut sektörüne dev destek! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Babacan’dan konut sektörüne dev destek!
14 MAYIS 2018, Pazartesi 14:30:51
Babacan’dan konut sektörüne dev destek!
Tüm projelerinde, peşinatsız, yüzde 0.98 faizle yüzde 20 indirim ayrıcalığı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektöre ilkleri kazandıran Babacan Holding, gayrimenkul ve inşaat sektörünün yeniden canlandırılmasına yönelik getirilen teşviklere destek veren dev bir kampanya hazırladı. Tüm projelerini kapsayan kampanya aracılığıyla, 0 peşinat tutarı ve yüzde 0.98’lik faizle uyguladığı yüzde 20 indirim ile yatırımcılara avantajlı ödeme kolaylığı sunuyor.

Hayata geçirdiği projelerle konut sahibi olmak isteyenleri ve yatırımcıları güvenilir, lükste sınırları aşan ve yüksek katma değer sağlayan fırsatlarla buluşturan Babacan Holding, sektöre kazandırılan yeni uygulamaları destekleyen dev bir kampanya hazırladı. Satışta olan tüm projeleri için hazırlanan kampanyada, 0 peşinat ve yüzde 0.98’lik faiz oranıyla yüzde 20 indirim uygulanıyor. Sektöre kazandırdığı benzersiz kampanyalarla yatırımcıların güvenilir konuta kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan şirket, yüzde 20 oranındaki indirim kampanyasıyla da avantajlı yatırım fırsatını yatırımcıların ayağına getiriyor.

Hükümetin teşviklerini destekleyen kampanya

Babacan Holding olarak hazırladıkları kampanyalar aracılığıyla yatırımcıların konut sahibi olmalarını kolaylaştırmak yönünde adımlar attıklarını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, hükümetin konut sektörünü canlandırmak adına sunduğu teşvikleri yeni kampanyalarıyla desteklediklerini belirtti.

Mehmet Babacan: “Sadece proje değil, çözüm üreterek sektöre örnek oluyoruz”

Bu kapsamda İmar Barışı uygulamasıyla sektöre kazandırılan KDV ve tapu harcı indirimlerinin ardından bankaların kredi faizlerini indirmesi yönünde atılan dev adımları sevinçle karşıladıklarını ifade eden Mehmet Babacan, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu: “Babacan Holding olarak sadece proje üreten değil aynı zamanda yatırımcılarımızın konut sahibi olmasına yönelik de çözüm üreten bir şirketiz. Bu kapsamda oluşturduğumuz kampanyalarla da sektöre örnek oluyoruz. Hükümetimizin sektörümüze kazandırdığı uygulamalar karşısında biz de elimizi taşın altına koymak istedik. Tüm projelerimizi kapsayan kampanya aracılığıyla, yüzde 20 indirim ayrıcalığı sağlıyoruz. Yatırımcılarımız hiç peşinat ödemeden, yüzde 0.98’lik faiz oranı ve yüzde 20 indirimle, bütçelerini zorlamadan konut sahibi olabilecekler. Bu girişimimiz sayesinde sektöre örnek olarak diğer şirketlerin de hükümetimizin attığı adımları destekleyen türden önemli girişimlerde bulunacağına inanıyoruz” diye belirtti.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım3213 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Babacan Holding, konut, Mehmet Babacan,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Babacan’dan konut sektörüne dev destek!
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hasan Özkan, SafGYO, Ahmet Özbaş, TosyalıHolding, Double-Take , Greenguard serfitikası , IstanbulLight Fuarı, Naature Akademi, Nüfus, Orta Rusya, MARKA Rezidans, Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, ELBİ, LuxuryLine, Miting, Erksan Çevre, Century Unlimited, Nivello Quattro, Ekşioğlu Group İMSA İnşaat, Nurol Reit, AnkaNatura, ı Zorlu Enerji Grubu, Green Office Programı, ECEBanyo, ofistasarımı, Çağlar Uysal, Osman Eken, Dortmund Belediye Başkanı Manfred Sauer, GörkemVolkan, A Plus Gayrimenkul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.