Daire Kartal'dan ev almanın tam zamanı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Daire Kartal'dan ev almanın tam zamanı
14 MAYIS 2018, Pazartesi 15:03:10
Daire Kartal'dan ev almanın tam zamanı
Bahadır Kayan: KDV ve tapu harcı indirimi konuta talebi artıracak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

KDV ve tapu harcında yapılan indirimi değerlendiren Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, teslimlerin hemen yapıldığı Daire Kartal'dan ev almak isteyenlerin de bu düzenlemeden cazip fırsatlarla faydalanabileceklerini ve evlerine hemen taşınabileceklerini açıkladı. Bakanlar Kurulu kararı ile KDV ve tapu harcına getirilen indirim sektörde büyük heyecan yarattı. Ekim ayının sonuna kadar devam eden düzenleme Daire Kartal’dan ev almak isteyenlere de büyük fırsatlar sunuyor.

Düzenlemenin konut alıcısı tarafından iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyleyen Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, geçtiğimiz yıllarda da benzer bir uygulamanın gerçekleştiğini ve sektörde doping etkisi yarattığını belirterek; "Konut alıcısını harekete geçiren bu düzenlemenin, cazip fırsatlarla birlikte uygulanması, alım hızını artırarak sektördeki canlılığın daha kalıcı olmasını sağlayacaktır. İndirimler, özellikle İstanbul’da Kartal ve benzeri bölgelerde olumlu bir piyasa seyrine sebep olabilir" dedi.

Hükümetin gündeme getirdiği konut kredisi faiz indirimini de değerlendiren Bahadır Kayan şöyle konuştu: "KDV ve tapu harcının düşürülmesiyle birlikte, konut alıcısının en büyük sorunu olan konut kredisi faiz oranlarının da yüzde 1’in altına çekilmesi alıcılar için önemli bir fırsat yaratacaktır. Önümüzdeki süreçte faizlerin yüzde 1'in altında olmasının hem sektöre hem tüketiciye büyük katkısı olacağına inanıyorum."

Hemen teslim, hemen tapu

Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıllık birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul’un Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği ‘Daire Kartal’ projesinde yaşam başladı. Hemen teslim, hemen tapu fırsatı bulunan Daire Kartal’da konut alıcıları KDV ve tapu harcı indiriminden cazip fırsatlarla yararlanabilecekler.

Hem aracını hem evini yenile

Bodur Gayrimenkul’un sınırlı sayıda kalan son daireler için başlattığı , “aracını peşinat yap hem aracını hem evini yenile” kampanyası da devam ediyor.Daire Kartal’dan ev alacaklar tapu harcı indiriminden faydalanırken, hem araçlarını hem de evlerini yenileyecekler. 299.000 TL’den başlayan fiyat avantajları sunan Daire Kartal’da 1+1 konutları tercih edenlere, sıfır kilometre Nissan’ın SUV modeli Qashqai, 2+1 konutları tercih edenlere ise Mercedes’in CLA modelini bir yıllık kiralama ayrıcalığı hediye ediliyor.

Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri ‘Daire Kartal’da

Kale Grubu’nun kale rezidansı Daire Kartal projesinde Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılıyor. Daire Kartal, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor.

Metroya sadece 350 metre uzaklıkta

Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre uzaklıkta bulunan ‘Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. ‘Daire Kartal’, ayrıca Pendik Marina’ya 8 km, Bostancı’ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 22 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km mesafede yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


3208 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kale Grubu, Daire Kartal, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Daire Kartal'dan ev almanın tam zamanı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GoodWood 2017 , Kale Mantolama, Peninsula Istanbul Holdings AG, AZERİ doğalgazı, ÖmerliParkEvleri, Yacht Club de Monaco, Maspompa, Therm Fuarına , MonoSpace, Atık su arıtma , 24GPY, Dunham-Bush Santrifüj Soğutma Grupları, Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş, Cosco Pacific, LASİAD, Switch, Neo-Neon Şerit LED, GüvenEndeksi, İstanbul İl Özel İdaresi, Keleş İnşaat, NebilÖztürk, Setblok, BoraGülan, Aksaray, Aktech-Graf Yağmur Suyu Toplama Sistemleri , HuzzakTower , Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Mahir Hocaoğlu, Ali Bahar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.