OLEDWorks ve BASF’den, yeni OLED aydınlatma teknolojisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
OLEDWorks ve BASF’den, yeni OLED aydınlatma teknolojisi
15 MAYIS 2018, SALI 11:00:21
OLEDWorks ve BASF’den, yeni OLED aydınlatma teknolojisi
Önde gelen OLED aydınlatma panellerinin üreticisi OLEDWorks ve yüksek kalitede boya çözümleri konusunda uzman BASF Boya Bölümü, dünyanın en parlak bükülebilir OLED panellerini geliştirmek üzere güçlerini birleştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Önde gelen OLED aydınlatma panellerinin üreticisi OLEDWorks ve yüksek kalitede boya çözümleri konusunda uzman BASF Boya Bölümü, dünyanın en parlak bükülebilir OLED panellerini geliştirmek üzere güçlerini birleştirdi. "Brite 3" adı verilen yeni ürün serisi verimliliği artırırken, üstün renk oluşturma ve yüksek parlaklık seçeneğine sahip olacak. Yeni bükülebilir versiyon ile ayrıca, armatür üreticileri ve aydınlatma tasarımcıları için tamamen yeni uygulama alanları da mümkün olacak. Yeni bir yuvarlak şekil ve bükülebilir versiyona sahip Brite 3 portföyü, Frankfurt, Almanya'da gerçekleştirilecek olan 2018 Light + Building (2018 Aydınlatma ve Yapı Teknolojileri) fuarında tanıtılacak.

OLED aydınlatma teknolojisi oldukça ince ve hafif olmasının yanı sıra, profesyonel ve konut aydınlatması için en iyi doğal ışık kalitesini ve otomotiv aydınlatması için benzersiz tasarım seçenekleri sunuyor. Bir tasarım öğesi olarak OLED aydınlatmanın imkanlarını artırmak için, şekilli veya kavisli armatürler yapabilmek için bükülebilir paneller gerekiyor. OLEDWorks Genel Müdürü Wolfgang Görgen BASF ile gerçekleştirdikleri iş birliği ile ilgili olarak, “Ürünlerimiz, tüm dünyada yüksek kaliteleri ve işlevsellikleri ile tanınıyor. Dünyadaki en parlak ve en güvenilir OLED panelleri sunuyoruz. Şimdi bir adım daha ileriye giderek, BASF'nin benzersiz bariyer çözümleri sayesinde OLED panellerimize esneklik katarak portföyümüzü genişletiyoruz" dedi.

Yüksek parlaklığa ve bükülebilir aydınlatma panellerine sahip olan bu yeni ürün serisinde OLEDWorks, BASF tarafından sağlanan esnek bariyer çözümlerine güveniyor. Yüksek performanslı kapsülleme, ortam havasında bulunan su veya oksijenin neden olduğu bozulmaya karşı panelleri koruyor ve yüzde 90'ın üzerinde mükemmel optik şeffaflık sağlıyor. OLEDWorks ile yakın iş birliği içinde olan BASF, OLED aydınlatma ve ekran uygulamasına yönelik esnek, ince filmli kapsülü üretmek için son derece önemli olan bariyer materyallerini geliştirdi. OLEDWorks, yeni Brite 3 panellerinde yüksek güvenilirliğe sahip ince film kapsülü için düzlemselleştirme katmanı olarak BASF materyallerini kullanıyor.

BASF Boya Bölümü Fonksiyonel Filmler - NOVAGA Başkanı Stephan Klotz ise iş birliği ile ilgili olarak, "OLEDWorks ile işbirliği yapmaktan ve yenilikçi bir ürün geliştirmek için uzmanlığımızı ve teknolojimizi sunmaktan son derece mutluyuz. Bariyer çözümlerimiz, cama benzer bariyer koruması sağlıyor. Ancak camın aksine, BASF bariyer materyallerini kullanan ince film kapsülü; esnek, hafif ve kırılmaya karşı dayanıklı ve OLED aydınlatma ve ekran müşterileri için üretim yapılırken ürün tasarımına yönelik yeni olasılıklarla birlikte daha fazla güvenilirlik sağlıyor." şeklinde konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2258 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BASF, OLED, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

OLEDWorks ve BASF’den, yeni OLED aydınlatma teknolojisi
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gri Su, oral mimarlık, Uyum Gıda A.Ş, Temmuz, Ofton İnşaat A.Ş, GeowoodSerisi, MoltoKöşeTakımı, yap-kirala-devret, Kullar İnşaat, Hacettepe, Makel, UğurKılıç, M100, “Yılın Binası” ve Yılın Strüktürel Tasarımı” , Şanlıurfa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, Braas Thermomanto, CNREmlakFuarı, E1 belgesi , Ayla Ağca , The Wall Street Journal, ABS Yapı Elemanları, adil baştanoğlu, Net Yapı, SNO-1080R, Rixos Elysium Suites, Samim Sivri, EnesSu, Nexum, BillurKaymakBurkutoğlu , IntelSecurity,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.