OLEDWorks ve BASF’den, yeni OLED aydınlatma teknolojisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
OLEDWorks ve BASF’den, yeni OLED aydınlatma teknolojisi
15 MAYIS 2018, SALI 11:00:21
OLEDWorks ve BASF’den, yeni OLED aydınlatma teknolojisi
Önde gelen OLED aydınlatma panellerinin üreticisi OLEDWorks ve yüksek kalitede boya çözümleri konusunda uzman BASF Boya Bölümü, dünyanın en parlak bükülebilir OLED panellerini geliştirmek üzere güçlerini birleştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Önde gelen OLED aydınlatma panellerinin üreticisi OLEDWorks ve yüksek kalitede boya çözümleri konusunda uzman BASF Boya Bölümü, dünyanın en parlak bükülebilir OLED panellerini geliştirmek üzere güçlerini birleştirdi. "Brite 3" adı verilen yeni ürün serisi verimliliği artırırken, üstün renk oluşturma ve yüksek parlaklık seçeneğine sahip olacak. Yeni bükülebilir versiyon ile ayrıca, armatür üreticileri ve aydınlatma tasarımcıları için tamamen yeni uygulama alanları da mümkün olacak. Yeni bir yuvarlak şekil ve bükülebilir versiyona sahip Brite 3 portföyü, Frankfurt, Almanya'da gerçekleştirilecek olan 2018 Light + Building (2018 Aydınlatma ve Yapı Teknolojileri) fuarında tanıtılacak.

OLED aydınlatma teknolojisi oldukça ince ve hafif olmasının yanı sıra, profesyonel ve konut aydınlatması için en iyi doğal ışık kalitesini ve otomotiv aydınlatması için benzersiz tasarım seçenekleri sunuyor. Bir tasarım öğesi olarak OLED aydınlatmanın imkanlarını artırmak için, şekilli veya kavisli armatürler yapabilmek için bükülebilir paneller gerekiyor. OLEDWorks Genel Müdürü Wolfgang Görgen BASF ile gerçekleştirdikleri iş birliği ile ilgili olarak, “Ürünlerimiz, tüm dünyada yüksek kaliteleri ve işlevsellikleri ile tanınıyor. Dünyadaki en parlak ve en güvenilir OLED panelleri sunuyoruz. Şimdi bir adım daha ileriye giderek, BASF'nin benzersiz bariyer çözümleri sayesinde OLED panellerimize esneklik katarak portföyümüzü genişletiyoruz" dedi.

Yüksek parlaklığa ve bükülebilir aydınlatma panellerine sahip olan bu yeni ürün serisinde OLEDWorks, BASF tarafından sağlanan esnek bariyer çözümlerine güveniyor. Yüksek performanslı kapsülleme, ortam havasında bulunan su veya oksijenin neden olduğu bozulmaya karşı panelleri koruyor ve yüzde 90'ın üzerinde mükemmel optik şeffaflık sağlıyor. OLEDWorks ile yakın iş birliği içinde olan BASF, OLED aydınlatma ve ekran uygulamasına yönelik esnek, ince filmli kapsülü üretmek için son derece önemli olan bariyer materyallerini geliştirdi. OLEDWorks, yeni Brite 3 panellerinde yüksek güvenilirliğe sahip ince film kapsülü için düzlemselleştirme katmanı olarak BASF materyallerini kullanıyor.

BASF Boya Bölümü Fonksiyonel Filmler - NOVAGA Başkanı Stephan Klotz ise iş birliği ile ilgili olarak, "OLEDWorks ile işbirliği yapmaktan ve yenilikçi bir ürün geliştirmek için uzmanlığımızı ve teknolojimizi sunmaktan son derece mutluyuz. Bariyer çözümlerimiz, cama benzer bariyer koruması sağlıyor. Ancak camın aksine, BASF bariyer materyallerini kullanan ince film kapsülü; esnek, hafif ve kırılmaya karşı dayanıklı ve OLED aydınlatma ve ekran müşterileri için üretim yapılırken ürün tasarımına yönelik yeni olasılıklarla birlikte daha fazla güvenilirlik sağlıyor." şeklinde konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2166 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BASF, OLED, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

OLEDWorks ve BASF’den, yeni OLED aydınlatma teknolojisi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Aydıner İnşaat, CemHas, Kasımpaşa, VİVA Architects, Palmali, MODGayrimenkulYatırımAŞ, Novella S, TERRALUX, Indesit Company Türkiye Genel Müdürlüğü, Radio Technology Somfy®, Türk-Osmanlı çarşı, ATA Stroy, Line, Dr. Ali Gökçiler, Fiber Cement, Bodrum Hebil 157, Güral Sapanca, İtalyan tarzı, Mersin Stadyumu, 216ButikPlus, Eyüpsultan Belediyesi, Yüreğir, Aterenerji, ARC, Confetti, Seyyid Derviş Mehmet Ağa Vakfı Cami, Trabzon stadı, Yusuf Azoz, demirçelik, Nina Libeskind,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.