Schneider Electric, Compact NSX Serisinin Yeni Üyesi Compact NSXm'i Tanıtıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Schneider Electric, Compact NSX Serisinin Yeni Üyesi Compact NSXm'i Tanıtıyor
16 MAYIS 2018, Carsamba 11:05:44
Schneider Electric, Compact NSX Serisinin Yeni Üyesi Compact NSXm'i Tanıtıyor
Roto-aktif kesme teknolojisini temel alan tasarımla en güvenilir koruma.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman Schneider Electric™, elektrik uzmanlarının verimliliği ve güvenliğini geliştirmeye yönelik olarak bugün, yeni Compact NSXm devre kesicileri ve yük ayırıcılarını sektöre sundu. Compact NSXm devre kesicilerle dayanıklı güç koruması ve kolay kurulum sağlamak, çalışmalarınızda “Benzerlerinden Ayıran Performans” sağlıyor.

Compact NSXm devre kesici; alçak gerilim panoları ve panelleri, makineler ve kontrol panelleri için tasarlanmıştır. Her kutupta termik (aşırı yük) ve anlık (kısa devre) algılama öğeleriyle 3 kutuplu veya 4 kutupludur. Esneklik için tasarlanan ürün, dahili DIN rayı ve plakaya montaj özelliklerinin yanı sıra müşterilerin ürünü kendi özel ihtiyaçlarına göre kolaylıkla yapılandırmasına olanak tanıyan döner tutamaklar gibi sahada kurulum seçenekleri sunar. Maksimum özelleştirme için çok sayıda hazır kablolu yardımcı donanım da bulunmaktadır.

Compact NSXm devre kesiciler ayrıca, EverLink™ kaçak yolu telafi teknolojisi içerir. Bu patentli teknoloji, ısı döngüsü veya titreşimin gevşetme etkilerini azaltarak kalıcı bir bağlantı sağlar. Buna ek olarak, montaj ve bağlantı süresini kısaltır ve sıkıştırma pabuçları ihtiyacını ortadan kaldırır. EverLink teknolojisi, esnek kablolar dahil tüm kablo türleriyle kullanıma hazırdır.

Baştan aşağı verimliliğinizi geliştirmek, güvenliğinizi artırmak ve her işinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanımak için üretilmiştir. Sahada tek tıkla çalışan ve dışarıdan görülebilen yay tipi yardımcı cihazlar ve panel üreticileri ve kurulumcular için gerçek bir ezber bozan olduğunu düşündüğümüz EverLink bağlantısı ile çalışmak gerçekten zevkli olacak. Bunları ürünlerinde sunan makine imalatçıları, müşterilerine en iyi seçeneği verdiklerini bilecek ve danışman mühendisler, dikkate değer ayrım ve kademelendirmeyi takdir ederek daha fazla proje kazanan ve daha iyi sonuçlar veren teklifleri bir araya getirecekler.

Compact NSXm devre kesiciler, beş kesme kapasitesi seviyesiyle 16A - 160A aralığında mevcuttur: 415 volt'ta 16, 25, 36, 50 ve 70kA. Bu, en güncel çevre düzenlemeleriyle uyumluluğu garanti eden bir Schneider Electric Green Premium ürünüdür. Yeni Compact NSXm devre kesici hakkında teknik özellikleri de dahil olmak üzere ayrıntılı bilgi almak için lütfen Schneider-electric.com.tr/compactnsxm adresini ziyaret edin.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım325 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Compact NSXm, Schneider Electric,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Schneider Electric, Compact NSX Serisinin Yeni Üyesi Compact NSXm'i Tanıtıyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Su yalıtımı, Outline, Nizip Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, The Bıg5 Gaia Awards, Fen Edebiyat Fakültesi, KLİMADA YAPAY ZEKA, “Bathing in Light / Işıkla Yıkanmak”İMİB, Beauty&Care, VenbeyYatırım, Bitlis İl Özel İdaresi, Polisan Shop, Anadolu İplik, özel senkronizasyon, Hasanbey Lojistik Merkezi, Atina, BostancıDeluxe, MNG Blue Boutique, Nevzat Demir, Raduga Park AVM, Nev İstanbul, Ankara - Özçelik-İmaj-Tanortaklığı, Rt Fuarı, TE3000AVR, Mukesh Ambani, SentryGlas®, Sağlıkkent Projesi, Modernin İcrası: ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ, Emin Can Aydın, Koramic Türkiye, PropaPlusResidence,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.