Assan Panel Tüyap Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’a ve Project Qatar Fuarı’na katıldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Assan Panel Tüyap Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’a ve Project Qatar Fuarı’na katıldı
16 MAYIS 2018, Carsamba 11:22:54
Assan Panel Tüyap Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’a ve Project Qatar Fuarı’na katıldı
Sandviç panel sektörünün öncü kuruluşu Assan Panel, Tüyap Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’a ve Project Qatar Fuarı’na katılarak, birbirinden özel ve inovatif ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kibar Holding’in grup şirketlerinden olan Assan Panel, inşaat ve yapı sektörünün en önemli fuarlarından olan Tüyap Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da  ve Katar’ın başkenti Doha’da düzenlenen Project Qatar Fuarı’nda özel  stantlarıyla yer aldı. Her iki fuarda da çatı ve cephe kaplama, soğuk oda, özellikle yangın dayanımı açısından önemli olan taşyünü panelleri ile polikarbonatlarda yeni bir model olan Multilight’ı ziyaretçilerin beğenisine sunan Assan Panel, katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Assan Panel’in 4. kez yer aldığı, dünyanın en önemli fuarlarından biri Project Qatar Fuarı’na 20 ülkeden toplam 400’ün üzerinde firma katılım gösterdi. Yaklaşık 30 bin ziyaretçinin ağırlandığı fuar, 07-10 Mayıs tarihleri arasında düzenlendi. Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika'yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliği taşıyan Tüyap Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da ise toplam 1000 firma stantlarıyla yer aldı. 08-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen bu özel fuar, 15 binin üzerinde katılımcıya ev sahipliği yaptı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Assan Panel Genel Müdürü Tolga Akar,” Assan Panel olarak hem sektörümüzün önemli temsilcileriyle bir araya gelerek inşaat ve yapı sektöründeki gelişmeleri yakında takip etmek, hem de müşterilerimizle daha yakın temas kurabilmek adına sene içerisinde birçok önemli fuara katılıyoruz. Bu tip organizasyonlarda yer almak firmamıza oldukça yüksek katma değer sağlıyor. Nitekim Project Qatar Fuarı’nda ve Tüyap Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da birbirinden özel ürünlerimizi ziyaretçilere tanıtma fırsatı bulduğumuz için mutluyuz. Firmamız açısından son derece verimli geçen bu tip fuarların en büyük destekçilerinden biri olmaya devam edeceğiz” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım332 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Assan Panel, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Assan Panel Tüyap Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’a ve Project Qatar Fuarı’na katıldı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Akkuş Gayrimenkul, Eğitim Laboratuvarı, Molta, ÖmerlerMimarlık, AntalyaBelediyesi, GFKTürkiye, Gizem Çağı karo serisi, Nuri Öztaşkın, SaklıvadiKonakları, led ışık sistemi, Permak Grubu, İnkilap Mahallesi, İTÜ Makine Fakültesi, MOBDER, Gökçen Taşkın, Braas Divoroll Clima Plus S, Hilti Global, edda, Kayselİnşaat, Nayman Mimarlık, M.Emre Çamlıbel, Gayrimenkul Hukuku, i Bilici Termal Devremülk ve Tatil Köyü, Muhyiddin Piri Bey, Bora Tuncer, Çağ Sağlık Turizm İnşaat A.Ş. , Nazım KURT, Turkcoat Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Philips Türkiye,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.