SATYA Yayalar Pendik Projesinde Ramazan Fırsatı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
SATYA Yayalar Pendik Projesinde Ramazan Fırsatı
16 MAYIS 2018, Carsamba 11:30:49
SATYA Yayalar Pendik Projesinde  Ramazan Fırsatı
Gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran ve geliştirici anlayışıyla dikkat çeken Satya, Pendik’te hayata geçirdiği yeni projesinde kaçırılmayacak bir Ramazan kampanyasına imza atıyor. İlk ödemenin 2019 yılına erteleneceği kampanya ile 2.650 TL’lik aylık taksitler ve sadece yüzde 0,98 vade oranı ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İstanbul’un değeri hızla artan bölgesi olan Pendik’te yeşil alanları, lokasyon ve yatırım avantajları ile yoğun talep gören Pendik Yayalar’da Ramazan Kampanyası başladı. 50 bin TL peşinat, 2.650 TL’lik aylık taksitler ve sadece yüzde 0,98 vade oranı ile Ramazan ayının bereketi yansıtılıyor. İlk ödemenin 2019 yılına erteleneceği kampanya ile kişiye özel ödeme seçenekleri de alternatif ödeme koşulları arasında yer alıyor.

Yatırımcıya kolaylık sağlıyoruz

Satya Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada, şunları söyledi:  “Daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılarımıza projenin her etabında prim sağlamayı amaçlıyoruz. 

Lokasyonu, sosyal donatıları, yeşil alanları ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Satya Yayalar projemiz için ilgilenenleri satış ofisimize bekliyoruz. Kampanya detaylarına bakıldığında gerek oturumcular gerekse yatırımcılar için büyük kolaylık sağladık. İstanbul’un hızla gelişen ve yatırım değeri yüksek olan bölgelerinden Pendik’te yer alacak Pendik Yayalar, lokasyon avantajı kadar proje anlayışımızla da yatırımcısına mutlaka kazandıracak. 11 katlı, 4 bloktan oluşan Satya Yayalar, bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden biri olacak.” 

Avantajlı Lokasyon, Yüksek Getiri

Anadolu Yakası'nın yatırım değeri yüksek bölgelerinden Pendik'te geliştirilen Satya Yayalar Pendik projesi iyi bir gelecek ve yatırım imkanı sunuyor. TEM ve E-5 karayolları, bağlantı yollarına yakın bir konumda yer alan Satya Yayalar Pendik projesi 2018 yılında tamamlanacak metro durağına 500 metre mesafede inşa ediliyor. Yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılan Satya Yayalar Pendik projesinde yatırımcılar 1+1, oturum amaçlı ev arayanlar ise 3+1 dairelere ilgi gösteriyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 552 kez okunmuştur.


ETİKETLER : SATYA, Pendik, Yılmaz Aydoğan,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

SATYA Yayalar Pendik Projesinde Ramazan Fırsatı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SEAŞ, Ahi Enerji, KuzeyKent Projesi, Enerya, Concept, Türkiye İnovasyon Haftası, hydroFresh, Okan Holding, 200 yataklı Türk Hastanesi, Ka, Ankara Maliye Bakanlığı, bina, Mapic Fuarı , Day-to-Day karolar, ÇanTermikSantrali, Doriana Fuksas çifti, Digital Project, Abdullah Kiğılı, Kuveyt Türk, Gaysan Mobilya, Liman Dönüşüm Projesi, Antoine de Saint Exupéry, Rainforest , Selçuk Özcan, Tekno Asfalt, Bianco Calacatta, St. Petersburg Batı Otoyolu, Koştaş, Zonguldak, Teleferik projesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.