EDS Solar Kiremit ile çatılarınız yüzde 25 daha fazla elektrik üretecek | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
EDS Solar Kiremit ile çatılarınız yüzde 25 daha fazla elektrik üretecek
16 MAYIS 2018, Carsamba 11:43:17
EDS Solar Kiremit ile çatılarınız yüzde 25 daha fazla elektrik üretecek
Toplantı sonrasında DHA'ya ürün hakkında bilgi veren Temiz,38 yıldır çatı kapladıklarını aktardı. Temiz, ürünün basit bir şekilde çatılarda uygulanacağını dile getirerek, "Ülkemiz güneş ışınlarından çok fazla faydalanan bir ülke.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Toplantı sonrasında DHA'ya ürün hakkında bilgi veren Temiz,38 yıldır çatı kapladıklarını aktardı. Temiz, ürünün basit bir şekilde çatılarda uygulanacağını dile getirerek, "Ülkemiz güneş ışınlarından çok fazla faydalanan bir ülke. Ürünle birlikte aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunacağız. Kiremit olan her yerde elektrik üretelim niyetiyle yola çıktık. Diğer panellerden farkı yüzde 25 daha fazla elektrik üretiyor. Verimlilik oranı yüzde 80. Güneşin olduğu bütün saatlerde elektrik üreteceğiz. Panel, havada bulut, kar ve yağmurda olsa aynı şekilde elektrik üretiyor" dedi.

"HER AİLENİN KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETMESİNİ AMAÇLIYORUZ"

EDS Solar Kiremit Distribütörü Yegane Guliyeva ise, "İsviçre markası olan EDS Solar Kiremit'in Türkiye, Kıbrıs, Irak, Arap Emirlikleri ve Türk Cumhuriyetleri distribütörlüğünü üstlendik. Ürün hem görsel hem de teknik açıdan özel yapıldı. Görüntü itibariyle villalara özel üretildi. Biz Türkiye'de güneşin değerini de bilerek kiremitin gireceği her çatıya bu uygulamayı yapabiliriz. Estetik olarak villalara ve özel projelerde de kolaylıkla uygulaması yapılabilir. Amacımız her aile kendi elektriğini kendisinin sağlayabilmesi" ifadelerini kullandı.

"SOLAR KİREMTİLERDEN YÜKSEK ENERJİ ELDE ETMEYİ HEDEFLEDİK"

Solar Kiremitleri üretirken üç temel noktayı hedef aldıklarının altını çizen EDS Kurucusu Christian Bauer da, " İlk önem verdiğimiz nokta estetik. Sonra sistem ve can güvenliğini hep göz önünde bulundurduk. Üçüncü nokta ise, kiremitlerden yüksek enerji elde etmemiz. Biz bu solar kiremitlerle her eve elektrik sağlıyoruz. Her evin bağımsız bir şekilde kendi elektrik ihtiyaçlarını gidermesini hedefliyoruz" dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım341 kez okunmuştur.


ETİKETLER : EDS, Yegane Guliyeva, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

EDS Solar Kiremit ile çatılarınız yüzde 25 daha fazla elektrik üretecek


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hayati Küçük, SEDEFED Yönetim Kurulu Üyesi, ACO Yapı Malzemeleri, HES;SİT, İstanbul Capital, Isıcam Konfor, Yapı Denetim Yasası, Solar, Suat Altın İnşaat, Tallant, FİFA, Swiss Otel Büyük Efes, VİKO Artline Novella Corian, HansJoachimSchwabe, Beyttürkİnşaat, Ark Sarkıt, Kars, CityscapeAwards, Estop, Kültürpark, Güzellik Çağı , ZEN-SPİRİTÜEL, Murat Atay, Bizim Ekip, SN45M589EU jetMatic, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, HI-TECH , EUROMONEY Grubu, Sinpaş Denizli, Kitchen Fuar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.