Tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de
16 MAYIS 2018, Carsamba 11:50:22
Tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de
Türk yapı sektörünün lideri Kale, "tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de” sloganıyla yeni bir kampanya başlattı. Kampanyayı eğlenceli bir reklam filmiyle duyuran Kale, ürünlerinde yüzde 40’a varan indirim avantajı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

60 yıllık köklü geçmişiyle yapı sektörünün öncüsü Kale, indirim fırsatının sunulduğu cazip kampanyasını yeni bir reklam filmiyle duyurdu. Kale markalı ürünlerin, akıllı çözümleri, yenilikleri, tasarımları ve teknolojileri, reklam filminde aile fertlerinin banyoda geçirdikleri eğlenceli anlarla anlatılıyor. Kale ailesine ait, Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilgres ve Edilcuoghi markalarının sıcak ve samimi bir dille anlatıldığı reklam filminde "tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de" mesajı veriliyor.

Yüzde 40’a varan indirim

Evlerimizin en güzel köşelerine dokunan Kale, yeni bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında, evini yenilemek isteyenlere, Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilgres ve Edilcuoghi ürünlerinde yüzde 40’a varan indirim fırsatı sunuluyor. Hayatı kolaylaştıran banyo mobilyaları, hijyenik klozetler, banyoları güzelleştiren lavabolar, fonksiyonel armatürler ve birbirinden şık seramikler, Kale satış noktalarında alıcılarını bekliyor.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım324 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalebodur, Kale,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale'de


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
UKTİ , Basın Ekspres Yolu, Solar&Palau, Süleyman Bulak, Bizim Evler 7, 4. UluslararasıYeşilÇatıKongresi, orizzonte, Celal Çağlar, açık yüzme havuzu, devprojeler, Metin Uca, “Sürdürülebilir Enerjinin Finansmanı” , Wolf işbirliği, Nurol Şirketler Grubu, Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu, NCadde Business, Pelsan, Royal Philips Electronics, Paladyum Kule Konut ve İş Merkezi Projesi, GüralPremierTekirova , Pakpen A.Ş., KleemannAsansör, Somali, Naature Akademi, ElysiumArtŞişli, Almalar, Beton İnisiyatifi, TURBO, Çevreci Tesis , kavşak,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.