Büyük Kampanyaya Büyükyalı ayrıcalıkları ile BAK’ın! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Büyük Kampanyaya Büyükyalı ayrıcalıkları ile BAK’ın!
16 MAYIS 2018, Carsamba 12:13:16
Büyük Kampanyaya Büyükyalı ayrıcalıkları ile BAK’ın!
Bankaların kredi faizlerini düşürmesiyle birlikte hareketlenen konut sektörüne büyük bir destek de Büyükyalı İstanbul’dan geliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bankaların kredi faizlerini düşürmesiyle birlikte hareketlenen konut sektörüne büyük bir destek de Büyükyalı İstanbul’dan geliyor. Tarihi surların boğaza açıldığı Kazlıçeşme sahilinde yükselen Büyükyalı İstanbul, esnek ve kişiye özel finans modeli olan Büyükyalı Aile Kredisi Kampanyası (BAK) kapsamında 0,69 dan başlayan faiz oranı ile ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Bir deniz semti olarak tasarlanan, kalite anlayışı, konsepti ve yarattığı değerler ile dikkat çeken Büyükyalı İstanbul, kültür sanattan gastronomiye kadar birbirinden farklı özellikleriyle sakinlerine “iyi yaşam” sunmayı hedefliyor. Avrasya Tüneli ile Marmaray’a yakınlığı ve Tarihi Yarımada’ya komşu konumuyla önümüzdeki 5 yılda yüzde 100’ün üzerinde değer artışı beklenen Kazlıçeşme’de yer alan Büyükyalı, Büyükyalı Aile Kredisi Kampanyası ile birlikte alım kolaylığı ve esnek ödeme seçenekleri sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 529 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Büyükyalı İstanbul, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Büyük Kampanyaya Büyükyalı ayrıcalıkları ile BAK’ın!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Petrol ve Gaz Konferansı, FikretGençgel, OMSİAD, Gül Yapı Gayrimenkul, Kamil Özörnek, The Economist , anahtar, T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Kalebodur, Öğrenci Yurtları, ÖzakHolding, HMFAsansör, EasyStone, Avrupa’nın En Fazla Yeni Destinasyona Sahip Havalimanı, Würth, Çakmak Yapı, Şükrü Alkan, Seranovaseramik, İstanbulUluslararasıFinansMerkezi, Tsunami, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ERA Araştırma ve Danışmanlık Kurucu Ortağı, Bridgestone, BizimMahalle, ERŞAT HÜRMÜZLÜ , Mapress, Bomonti Business Center, geleneksel mimari, Türki Cumhuriyetleri, MentalDesign,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.