Daire Kartal, tarihi kampanyada indirim oranını yüzde 20+5 yaptı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Daire Kartal, tarihi kampanyada indirim oranını yüzde 20+5 yaptı
17 MAYIS 2018, Persembe 09:57:32
Daire Kartal, tarihi kampanyada indirim oranını yüzde 20+5 yaptı
Hükümetin güçlü desteğinin ardından, sektörün öncü firmalarının başlattığı kampanyaya Bodur Gayrimenkul de katıldı. Daire Kartal projesinde sektörün belirlediği yüzde 20 indirimin üstüne yüzde 5 daha eklendi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Heyecan yaratan kampanyada, Daire Kartal’dan 120 ay 0.98 faiz fırsatı ve 259 bin TL’den başlayan fiyatlarla hem de hemen tapu, hemen teslim ve tapu harcı indiriminden faydalanarak ev sahibi olmak mümkün. Köklü Kale kalitesiyle inşa edilen ve müşteri memnuniyetinin çok yüksek olduğu Daire Kartal’da hemen kiralama avantajıyla taksitleri kira ile ödeme avantajı da sunuluyor.

Hükümetin KDV, tapu harcı ve kamu bankalarında konut kredi faizlerinde indirim kararı sektörü de heyecanlandırdı. Bodur Gayrimenkul’ün de aralarında bulunduğu çok sayıda güçlü firma hemen harekete geçerek güçbirliği yaptı. GYODER, Konutder ve İNDER üyesi firmalar hep birlikte yüzde 20 indirim kararı aldı.

Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıllık birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal projesinde yüzde 5 ek indirimle kampanyayı bir adım daha ileri taşıdı. Böylece, Daire Kartal’daki indirim oranı yüzde 25’e çıktı. Hemen tapu, hemen taşın imkanı sunan Daire Kartal’da 120 ay 0.98 faiz ve 259 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün. Uzun yıllardan gelen Kale kalitesiyle inşa edilen ve müşteri memnuniyetinin çok yüksek olduğu Daire Kartal projesinde hemen teslim, hemen kiralama avantajı ev alacaklara taksitleri kira ile ödeme avantajı da sağlıyor.

Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “Türkiye’nin en köklü gruplarından Kale ve Bodur Gayrimenkul olarak, her zaman Türkiye ekonomisinin istikrarı için üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. Sektör olarak çok önemli bir adım attık. Hükümetin tapu harcı, KDV ve faiz oranlarındaki indirim kararının ardından sektörün güçbirliği ile sunduğu indirimler tüketici açısından büyük fırsattır. İnanıyorum ki vatandaşlarımız bu imkanı en iyi şekilde değerlendirecektir” diye konuştu.

Daire Kartal’da yaşam başladı, hemen taşının

Bodur Gayrimenkul’un Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği ‘Daire Kartal’ projesinde yaşam başladı. Hemen teslim, hemen tapu fırsatı bulunan Daire Kartal’da Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılıyor. Daire Kartal, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. Yakacık ve Kartal Metro İstasyonu’na birkaç dakika mesafede bulunan ‘Daire Kartal’dan Pendik Marina ve Sabiha Gökçen Havalimanı ayağınızın altında. 

KAYNAK:İnşaat&Yatırım3610 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Daire Kartal, tarihi kampanyada indirim oranını yüzde 20+5 yaptı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Özgür Ceylan Aytaç, İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Burhan Kurt, DivanExpressCezayir, AjansPress, MAKTEK, ESASAeropark, İstanbul 216 Konutları, TortumHES, Mehmet Siyam Kesimoğlu, Design Turkey, Ankara Maliye Bakanlığı, KAUÇUKDerneği, Evrenol Architects, Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat, Hakan Oktar, ErseKablo, Walid Akawi, Halil Kocaman;, gpd, BOÐAZİÇİ Elektrik Dağıtım , Corian, Elmor Plus, GökhanTaş, KFC, Mustafa Talat Katırcıoğlu, Osmanlı İnşaat Yapı, NFN , Sürdürülebilir Markalar Konferansı, Dilek Topuz Erman,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.