Lokum Manzara’dan konut kampanyasına destek | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Lokum Manzara’dan konut kampanyasına destek
18 MAYIS 2018, Cuma 11:47:24
Lokum Manzara’dan konut kampanyasına destek
DKY, KONUTDER, GYODER ve INDER'in 'Birlikten güç doğar ve Türkiye kazanacak' sloganı ile hayata geçirdiği kampanyasına destek verdiğini açıkladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DKY ve Metropolist Yapı ortaklığıyla İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı değer kazanan bölgesi Tuzla Aydınlı’da hayata geçirilen Lokum Manzara projesi kampanya kapsamında yüzde 20 indirimle satışa sunuluyor. DKY Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, KONUTDER, GYODER ve INDER'in 'Birlikten güç doğar ve Türkiye kazanacak' sloganı ile hayata geçirilen kampanyasına Lokum Manzara projeleri ile destek verdiklerini açıkladı. 

Ali Dumankaya; ‘31 Ekim’e kadar konut teslimlerinde uygulanan yüzde 18’lik KDV oranın yüzde 8’e, tapu harcı oranın da yüzde 4’ten 3’e inmesinin ardından konut kredisi faizlerinin 0.98 seviyesine çekilmesi adımları atıldı. Taşın altına elini koyma sırası sektör temsilcileri olarak bizdeydi. DKY olarak, KONUTDER, GYODER ve INDER’in öncülüğünde bugünden başlayarak önümüzdeki bir ay boyunca devam edecek kampanyaya Lokum Manzara projemiz ile destek veriyoruz. Sektörün dinamizmini koruması ve yeni bir heyecan dalgası yaratması bakımından önemli bir adım olarak görüyoruz. Özellikle orta gelir grubunun ev sahibi olmasının önünü açılacaktır. Ayrıca bu sayede gayrimenkul sektörü ülkemiz ekonomisinin kalkınması ve büyümesinde lokomotif olma özelliğini koruyacaktır” dedi.  

%5 peşinatla ev sahibi olma fırsatı 

'Birlikten güç doğar ve Türkiye kazanacak' kampanyası ile Lokum Manzara 15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim fırsatı ile 426 bin TL’den satışa sunuluyor. 120 ay vade, 0.98 faiz oranının yanında yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunan Lokum Manzara’da, kalan peşinat tutarları DKY bünyesinde vadelendiriyor. 

DKY ve Metropolist Yapı ortaklığıyla hayat bulan Lokum Evler projesinin 4. etabı Lokum Manzara, 2 blok halinde hızla tamamlanıyor. Konumu, manzarası ve sosyal imkanlarıyla doğayla iç içe huzurlu bir hayat sunmaya hazırlanan Lokum Manzara’da 126 ve 154 metrekareden oluşan 2+1,5 ve 3+1,5 olmak üzere farklı formatlarda konutlar yer alıyor. Bölgenin en geniş metrekarelerine sahip Lokum Manzara’da daireler optimum kullanım alanlarıyla, ferah ve işlevsel olarak bir ailenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


2504 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DKY, Ali Dumankaya, Lokum Manzara,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Lokum Manzara’dan konut kampanyasına destek


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
caspian, YalınTan, Stadyum Meydanı, Havaray, Nidapark Seyrantepe, 1Coastal City, Emaar Türkiye, BursaÇimento, MutluAkü, Mehmet Gerz, Konya Sanayi Odası, Achim Pohl, Özdilek AVM, Le Mans, ViaportVenezia, Green Office Programı, Toprak Seramik, Burak Öztürk, Esat Oyan, İzmirFuarcılık, YEKA, İsmail Öz , Marble, OftonElysiumKoşuyolu, Gastroline, KADEX 2018, HuzurluMarmara, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, Erkan Güral , NETUBA ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.