Radius Serisinin metal şıklığı evlere yansıdı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Radius Serisinin metal şıklığı evlere yansıdı
18 MAYIS 2018, Cuma 15:56:07
Radius Serisinin metal şıklığı evlere yansıdı
Tüketiciler, gerçek malzemenin şık ve doğal tasarımla birleştiği 500’den fazla seçeneğe sahip Radius serisinde, en çok metal ürünleri tercih etti.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günsan’ın estetiği ön plana alan kişiselleştirme ve tasarım odaklı yeni Radius serisinde en çok tercih edilen ürün, Radius Elements serisinden metal anahtar-prizler oldu. Dekorasyona yeni bir soluk getirmek amacıyla doğal malzemeler kullanılarak tasarlanan bu yeni seride, taş, ahşap, metal ve pleksi plakalar ezber bozan bir yaklaşımla anahtar ve priz tasarımlarının üzerine dilimler halinde uygulanıyor. Radius ailesi içerisinde yer alan Radius Design’da ise özel ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılara ayrıcalıklı bir dünya sunuluyor. Radius Design ile hatıra bir örtüyü, şık bir deri parçasını ve hayal edilen tüm güzellikleri yaşam alanlarına uygulamak mümkün.

Aynı zamanda bakmaktan keyif alınan ya da kullanıcının tasarladığı bir görseli, hayran olunan bir sporcu ya da oyuncu resmini hatta özlem duyulan memleket resimlerini, geliştirilen mobil uygulama ve web üzerinden tasarlama; üretim sonrası dekorasyona yansıtma imkânı da bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 2262 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Radius Elements, Günsan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Radius Serisinin metal şıklığı evlere yansıdı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
3M™ DI-NOC™, Kılıçoğlu, Emlak Konut GYO, ASHRAE, VBenzeri, WRI - Dünya Kaynakları Enstitüsü, İTS, MakyolYaşam, FikirtepePlatformu, Şehir Hastaneleri, İç Anadolu, Çimento Endüstrisi, Redevco, Dekar Asmalı Bahçeler, ESTAConstructio, Hyatt Regency, Keten Bomonti, Murat Özdağ, EymirGölü, Can Gürcan, DubaiCityscape , IMMOCHAN, iktisat, SKYRAIL, STFA, Makio Hasuike, SUPER INVERTER , Özgen Çoğulu, Divan Residence at G Tower, Elhamra,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.