Loza Evleri’nde Yaşam Eylül Ayında Başlıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Loza Evleri’nde Yaşam Eylül Ayında Başlıyor
18 MAYIS 2018, Cuma 16:07:26
Loza Evleri’nde Yaşam Eylül Ayında Başlıyor
Ev sahiplerine hayatın merkezinde bir yaşam sunan Güçlü İnşaat tarafından inşa edilen Loza Evleri’nde yeni hayat 2018 Eylül ayında başlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kurulduğu günden bu yana Türkiye, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Irak, ABD, Libya ve Gana başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde hayata geçirdiği projeler ile adından söz ettiren Güçlü İnşaat’ın konut projesi Loza Evleri’nde teslimler için geri sayım başladı. Merter-Bağcılar bölgesinin ilk markalı konut projesi olan Loza Evleri’nden ev alanlar konutlarına 2018 Eylül ayında kavuşuyor. 

Toplam 35 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen ve 4 bin 500 metrekare yeşil alana sahip olan Loza Evleri’nde her ihtiyaca yönelik; 2+1 ve 3+1’den oluşan daireler yer alıyor. Sosyal yaşam alanları, ayrıcalık sağlayan imkanları, proje içerisindeki 6 mağazası ve prestijli konumuyla dikkat çeken proje yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Kısa zamanda satışlarının yüzde 90’ının tamamlandığı projede, yatırımcılar yüzde 42’ye varan oranlarda kazanç sağladı. 

Şehrin kalbinde bir lokasyon

Merter ve Bağcılar’ın kesiştiği stratejik bir lokasyonda yükselen Loza Evleri, şehrin kalbindeki konumuyla ön plana çıkıyor. D-100 ve TEM çevre yoluna 4 kilometre, E-5’e 8 dakikalık uzaklıkta olan Loza Evleri, tramvaya 1 dakika, metroya 4 dakika, hastaneye ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje; Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Bağcılar meydan, emniyet müdürlüğü, çarşı ve AVM gibi önemli lokasyonlara dakikalar uzaklığında yer alıyor.

Aile konseptli daireler

Proje hakkında konuşan Güçlü Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik, “Deneyimlerimizi ve tecrübeli ekibimizin bütün enerjisini aktardığımız Loza Evleri projemizde yeni yaşam start alıyor. Geniş ve aile odaklı projemizde yatırımcılarımıza yüzde 42 kazanç sağladık. Lokasyonu sosyal alanları ile bölgenin ilk markalı projesi olan Loza Evleri kısa sürede Merter-Bağcılar bölgesinin yıldızı oldu. Önümüzdeki dönemde yeni projelerimizle adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2630 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loza Evleri, Güçlü İnşaat, Güçlü Group, Hüseyin Çelik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Loza Evleri’nde Yaşam Eylül Ayında Başlıyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ömerler Mimarlık, VIIIAVMYatırımlarıKonferansı, Tuğra Gönden, Yusuf Azoz, 2013 Emirates Glass Leaf Awards, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı’, mükemmelKlozet, Zeynep Gökçe Döner, Koç Topluluğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması, mag, ‘iF Ürün Tasarım Ödülü”, İzmir Müftülüğü, RELUX Gayrimenkul, GAN, CVKHukukBürosu, Emas, Hüseyin Aydın, PVCKonferansı, MahmutSefaÇelik , EagleResidence, Akdeniz EDAŞ, Tekfen Emlak, Office21, Hazır Beyan Sistemi, GROHE Euphoria, VitrA ISHFuarı, KuyaşGayrimenkul, Moodys, Unbuso,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.