Loza Evleri’nde Yaşam Eylül Ayında Başlıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Loza Evleri’nde Yaşam Eylül Ayında Başlıyor
18 MAYIS 2018, Cuma 16:07:26
Loza Evleri’nde Yaşam Eylül Ayında Başlıyor
Ev sahiplerine hayatın merkezinde bir yaşam sunan Güçlü İnşaat tarafından inşa edilen Loza Evleri’nde yeni hayat 2018 Eylül ayında başlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kurulduğu günden bu yana Türkiye, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Irak, ABD, Libya ve Gana başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde hayata geçirdiği projeler ile adından söz ettiren Güçlü İnşaat’ın konut projesi Loza Evleri’nde teslimler için geri sayım başladı. Merter-Bağcılar bölgesinin ilk markalı konut projesi olan Loza Evleri’nden ev alanlar konutlarına 2018 Eylül ayında kavuşuyor. 

Toplam 35 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen ve 4 bin 500 metrekare yeşil alana sahip olan Loza Evleri’nde her ihtiyaca yönelik; 2+1 ve 3+1’den oluşan daireler yer alıyor. Sosyal yaşam alanları, ayrıcalık sağlayan imkanları, proje içerisindeki 6 mağazası ve prestijli konumuyla dikkat çeken proje yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Kısa zamanda satışlarının yüzde 90’ının tamamlandığı projede, yatırımcılar yüzde 42’ye varan oranlarda kazanç sağladı. 

Şehrin kalbinde bir lokasyon

Merter ve Bağcılar’ın kesiştiği stratejik bir lokasyonda yükselen Loza Evleri, şehrin kalbindeki konumuyla ön plana çıkıyor. D-100 ve TEM çevre yoluna 4 kilometre, E-5’e 8 dakikalık uzaklıkta olan Loza Evleri, tramvaya 1 dakika, metroya 4 dakika, hastaneye ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje; Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Bağcılar meydan, emniyet müdürlüğü, çarşı ve AVM gibi önemli lokasyonlara dakikalar uzaklığında yer alıyor.

Aile konseptli daireler

Proje hakkında konuşan Güçlü Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik, “Deneyimlerimizi ve tecrübeli ekibimizin bütün enerjisini aktardığımız Loza Evleri projemizde yeni yaşam start alıyor. Geniş ve aile odaklı projemizde yatırımcılarımıza yüzde 42 kazanç sağladık. Lokasyonu sosyal alanları ile bölgenin ilk markalı projesi olan Loza Evleri kısa sürede Merter-Bağcılar bölgesinin yıldızı oldu. Önümüzdeki dönemde yeni projelerimizle adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


3839 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loza Evleri, Güçlü İnşaat, Güçlü Group, Hüseyin Çelik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Loza Evleri’nde Yaşam Eylül Ayında Başlıyor
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Zihinsel Peyzajlar, Doğuş Holding Yönetim Binası, Şişli Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı Halil Çakır, Tolga Ülkealan, Yatsan, Soyak Mavişehir Optimus Projesi, Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi , Şükrü Kutlu, Uzak Doğu, Central Asia Electricity , Tanyer İnşaat , TamerSaka, Santa Porta Fira Oteli, Legrand Grup, Sulh Hukuk Hakimleri, Ayşe Erkmen, Candy Group, Ukra Hayat Ispartakule, Ispartakule, ‘Novella Capsence’, Hakan Altın, otel yatırımı, MASKO Mobilya Kenti, Günay Akalın, HVAC, Stella Mobilya, Demir-Çelik, tasarımyarışması, Devon&Devon, Bekir Bozdağ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.