Atmaca Gayrimenkul’den Bahçeşehir’in Kalbinde Kaçırılmayacak Dev Kampanya! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Atmaca Gayrimenkul’den Bahçeşehir’in Kalbinde Kaçırılmayacak Dev Kampanya!
22 MAYIS 2018, SALI 11:29:56
Atmaca Gayrimenkul’den Bahçeşehir’in Kalbinde Kaçırılmayacak Dev Kampanya!
Bahçeşehir Park’ta Ramazan Ayı Kampanyası Peşin Alımda Yüzde 20 İndirim Ve Yüzde 10 Kdv Avantajı!
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İstanbul’un yükselen yıldızı Bahçeşehir’de imza attığı projelerle bölgenin gelişimine liderlik eden Atmaca Gayrimenkul, Bahçeşehir Park projesinde son kalan daireler için, yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimini içeren dev bir kampanya başlattı.  Cadde mağazası konseptine sahip alışveriş merkeziyle sadece bir konut projesi değil yaşam merkezi konforu sunulan projeden daire almak isteyenler, peşin alımlarda yüzde 20’ye varan indirimden faydalanabilecekler. 

Bölgenin merkezinde, İstanbul’un kıyısında konumlanan projeden kredi kullanarak daire almak isteyenlere de 120 ay vadeli yüzde 0.98’lik faiz avantajı sunuluyor.  Bahçeşehir’de hayata geçirdiği projelerle bölgeye yeni bir vizyon kazandıran Atmaca Gayrimenkul, yatırımcılara sunduğu dev kampanyalarla da sektördeki gücünü pekiştiriyor. Bölgeye üst düzey prestij kazandıran projelere imza atmanın yanı sıra yatırımcıların nitelikli projelere erişimini kolaylaştıran kampanyalarla da sektörde örnekle gösterildiklerini vurgulayan Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Adem Atmaca, hükümetin sektöre kazandırdığı uygulamalara ek olarak Bahçeşehir Park’ta son kalan daireler için dev bir kampanya başlattıklarını açıkladı.

Adem Atmaca: “Tüm gücümüzü ortaya koyduk”

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe başlatılan yüzde 20 indirim ve yüzde 0.98’lik faiz oranını içeren Ramazan Ayı’na özel bir kampanyayı hayata  geçirdiklerini  belirten Atmaca, “Sektöre adım attığımız günden bu yana yatırımcılarımızla kurduğumuz dostlukla gücümüze güç kattık. Hükümetimizin sektöre kazandırdığı uygulamalar karşısında ‘biz ne yapabiliriz?’ diye düşündük ve şirket olarak tüm gücümüzü ortaya koyarak,  yüzde 20’ye varan bir indirim kampanyası başlatmaya karar verdik. Bu sayede peşin alımlarda yatırımcılarımız yüzde 10 KDV indirimi ile birlikte çok daha az ödeyerek konutlarına kavuşabilecekler. Taksitli olarak ödeme yapmak isteyenler ise 120 ay vadeli yüzde 0.98 faiz oranından faydalanabilecekler” diye konuştu. 

Adem Atmaca, projeye ilişkin şu bilgileri verdi: Cadde mağazası konseptini alışveriş merkezi konforuna dönüştürdü

Bahçeşehir’in kalbinde, İstanbul'un kıyısında cadde mağazası konseptini alışveriş merkezi konforuna dönüştürmeyi başardığımız bir yaşam merkezi olarak tanımladığımız Bahçeşehir Park’ta yatırımcılarımızdan ciddi bir talep görüyor. Satışların yüzde 55’inin tamamladığımız projemizde daire fiyatlarımız 420 bin TL’den başlıyor. Aralık 2018’de teslim etmeyi planladığımız projemiz, 225 adet konut ve 73 adet ticari alandan oluşuyor. Öte yandan bölgeye hâkim manzarasıyla eşi olmayan bir çalışma ortamı yarattığımız Gölet Dükkan ile de projemizin sunduğu prestiji destekleyen bir yaklaşım sunuyoruz.”

Kentin merkezini Bahçeşehir’e getirdi

Bahçeşehir’e çizgi üstü bir standart kazandıran 20.434,31 metrekarelik arza üzerinde yükleselen Bahçeşehir Park, 400 dönüm yemyeşil bir aktif yaşam ortamı, yüksek standartlı yeme içme ve genel alışveriş alanlarıyla kent merkezi fonksiyonuna sahip bulunuyor. Park Caddesi, eşsiz huzur imkânı sunan Gölet ile bütünleşen bir yapı sergileyen projede; açık kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness, çocuk kulübü, TV ve oyun odası, çocuk parkı, toplantı odası, satranç ve okuma odaları, dinlenme odaları, Türk hamamı, sauna, steamroom, teknik servis odası, temizlik servisi, çamaşırlık ve süs havuzları da yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım3749 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İstanbul, Atmaca Gayrimenkul,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Atmaca Gayrimenkul’den Bahçeşehir’in Kalbinde Kaçırılmayacak Dev Kampanya!
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
i-mod, KayıHolding, Ayşe Kıvanç, Latif Topbaş, 
Warren Buffet, Kayalar Kimya, Bayraktar & Gürsoy Yatırım ve Yönetim Ortaklığı, SabancıÜniversitesi, Rüya Park Evleri, ForbesDergisi, Gemport, Yamanevler İstasyonu, Skyland, Lütfi Aygüler, Dr. Denner, Bien, Dolce Vita Serisi, Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi, Ulaşım, Evlerimiz Gülümseyecek, BotanikBahçe, Selim Akın, 
Atık Isı Geri Kazanım Tesisi, Cendere Caddesi, "Dünyanın En İyi Rezidansı" , Aktif Isı, AkıllıŞehirlereDönüşümHareketi, Emre Erbaş, Öğretmen kampüsü, OVİT TÜRKİYE,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.