Creavit’le banyolara renk geldi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Creavit’le banyolara renk geldi
24 MAYIS 2018, Persembe 10:41:14
Creavit’le banyolara renk geldi
Karizmatik Antrasit, maceracı Basalt, hayalperest Cappucino...
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Creavit, faklı yaşam tarzlarına hitap eden ve herkesin hayalindeki banyoya dair bir şeyler bulabileceği tasarım bakış açısını, bu sefer de rengarenk lavabo ve klozetler ile tüketiciyle buluşturuyor. Creavit 5mm’lik ultra ince kenarlarıyla günümüzün tasarım trendlerini yakından takip eden tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan ULTRA lavaboyu ve FREE asma klozeti, yeni renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Ayrıca genel kullanım alanlarında da kombini tamamlayacak Creavit’in fotoselli pisuar modeli, farklı renk seçenekleriyle banyoda bütünlük sağlıyor. Banyolarda alışılagelmiş renkler olan beyaz, siyah ve kırmızıyla sınırlı kalmak istemeyenler ve banyo kombinlerini tamamlayıcı daha çok renk arayanlar için Creavit, antrasit, basalt ve cappucino renklerini mat tonlarda sunuyor. Siz de banyonuzda renkli lavabo ve klozetleri tercih ederek farklı bir dekorasyona imza atabilir, alışılmışın yerine, sizi yansıtan enerjik renklerle, tarzınızı banyonuza taşıyabilirsiniz.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2108 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Creavit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Creavit’le banyolara renk geldi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Çevrenin Korunmasına Katkı, Ersin Kayalar, YeşilEv, AgahUğur, İnşaatPlatformu, Setra Group Türkiye, Burhan Kurt, Nihat Zeybekci, Fatih Kıral Mobilya, Cihangir, “Alman Malı”Mississauga fabrikası, Kerem Çobanlı ‘Saklı’, AydosCountry, Okan Tütüncü, Baruthane Yapılar Topluluğu, ‘iF Ürün Tasarım Ödülü”, EgeBoyu, ÖzgülYücel, EOTA, İMY Yapı, Zeynep Üstünel, YARD 9, Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat, İstanbulSMD, ViClean L, Bardolio, KLCİnşaat, One&Only İznik Çinisi, Servet Akgün, ConradHilton,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.