Lüks Projelerde KDV Fırsatı, Hemen Teslimlerde de Hemen Tapu İmkânı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Lüks Projelerde KDV Fırsatı, Hemen Teslimlerde de Hemen Tapu İmkânı
24 MAYIS 2018, Persembe 16:14:31
Lüks Projelerde KDV Fırsatı, Hemen Teslimlerde de Hemen Tapu İmkânı
DAP Yapı’dan İstanbul ve İzmir’deki Projeleriyle Kampanyaya Büyük Destek Gayrimenkul sektörünün güçlü ve köklü markalarından DAP Yapı, “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına Validebağ Konakları, İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence ve DAP İzmir projeleriyle katılıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz: “DAP Yapı olarak satışta olan projelerimizde KDV indirimi, kamu bankalarının sunduğu faiz avantajı ve ortak kampanyadan gelen indirimin yanı sıra tüketicilere 40 ay senet imkânı sağlıyor, teslimlerin yapıldığı projelerimizde hemen tapu veriyor ve 1 yıl boyunca kira garantisi sunuyoruz.” Geliştirdiği nitelikli projeler ile ulusal ve uluslararası alanda sayısız başarılara imza atarak ödüller kazanan DAP Yapı, “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” adlı kampanya İstanbul ve İzmir’deki projeleriyle destek veriyor. 

İstanbul’da inşası tamamlanan İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence ile 2019 yılının sonunda teslim edilecek olan Validebağ Konakları ve İzmir Bornova’da inşası süren DAP İzmir projeleriyle kampanyada yer alan DAP Yapı, hem hükümet ve dernekler tarafından sağlanan teşvikler hem de kendi sunduğu finansman araçları ile tüketicileri ev sahibi yapıyor. 

Dr. Ziya Yılmaz: “Lüks Projelerde KDV Fırsatı, Hemen Teslimlerde Tapu İmkânı” 

Kampanyaya destek veren konut geliştiricilerden biri olarak kısa zamanda tüketicilerin ilgisinin yüksek olduğunu belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, KDV indirimi ile özellikle lüks konutlarda büyük bir fırsat ortaya çıktığını, hemen teslim projelerde de hemen tapu imkânının sağlandığını vurgulayarak böylelikle hem kampanya şartları hem de kendi sundukları fırsatlarla vatandaşları ev sahibi yapmak istediklerini dile getirdi. 

Dr. Ziya Yılmaz, şunları söyledi: “Projelerimizde yaklaşık 380 bin TL’den başlayan fiyatlarla yüzde 20 peşinat indirimi ve yüzde 10 KDV indirimi sunuyor, bunun yanı sıra 19 bin TL’den başlayan peşinatlarla projelerimizi değerlendirmek isteyenlere, kamu bankalarının sunduğu 120 ay boyunca %0,98 kredi faizi fırsatıyla ev sahibi olma imkânı sağlıyoruz. Bu fırsatlara ek olarak 40 ay senet imkânı sağlıyor, teslimlerin yapıldığı projelerimizde hemen tapu veriyor, 1 yıl boyunca kira garantisi sunuyoruz. Kampanya ile birlikte kalan stoklarımızı ciddi oranda eriteceğimize inanıyoruz. Ülkemize duyduğumuz güven ve sahip olduğumuz güçlü finansman doğrultusunda bugüne kadar her adımımızı ‘ülkemize nasıl daha fazla katma değer sağlarız’ diye düşünerek attık. Bundan sonra da ülkemizin ve ekonomimizin destekçisi olmaya devam edeceğiz.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


3786 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DAP Holding, Ziya Yılmaz, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Lüks Projelerde KDV Fırsatı, Hemen Teslimlerde de Hemen Tapu İmkânı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Krone, Batışehir Loca, MTUTürkiye, Ford ve Ereğli Demir Çelik, Soyak Evostar, Kick Off, Garnet Serisi, Mantolama, Cornelia Diamond Golf Resort Spa, sıfır faiz, Rota Teknik A.Ş. , Nat Geo, Darling New , Can Kaya, DYOSanatÖdülleri, SibBuild, İstanbul Airport City, BD Census Bureau, Nevzat Demir, EDEV (Engelli DinlenmeEvi), Sarp Group, CATHIC , Side TV ünitesi, Sabiha Gökçen, En İyi Modern Oturma Grubu, BWT, Serdar Öksüz, Westfalenbad Hagen, 3DKonut.com, Makro -Akyapı Ortak Girişimi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.