Borsan Grup,Şanlıurfa’da Gövde Gösterisi Yaptı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Borsan Grup,Şanlıurfa’da Gövde Gösterisi Yaptı
24 MAYIS 2018, Persembe 16:18:16
Borsan Grup,Şanlıurfa’da Gövde Gösterisi Yaptı
Bölgenin en büyük Fuar ve Kongre Merkezi’nde Şanlıurfa Mobil­ya ve Dekorasyon Fuarı’na katılan Borsan Grup, stantta yer alan ürünleriyle göz doldurdu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Şanlıurfa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın katılımlarıyla Şanlıurfa’nın kuruluş yıldönümü olan 11 Nisan’da Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Fuar, bölgenin en büyük yapı, inşaat ve dekorasyon firmaları, konut üreticileri ve tedarikçileri ile birlikte belediyeler ve kurumların katı­lımıyla gerçekleşti. Birçok firmanın yer aldığı fuara, sektörün lideri Borsan Grup da katıldı. Borsan Grup; Borsan Kablo, Borled ve Borpa­nel ürünleriyle stanttaki yerini aldı.

Fuarın çok güzel ve yoğun geçtiğini belirten Borsan Kablo Satış Müdürü Adil Güngör, “11-15 Nisan arasında gerçekleşen Şanlıurfa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, sektör için önemli. Fuara bölgenin en büyük yapı, inşaat, dekorasyon firmaları, konut üretici ve tedarikçi­leriyle birlikte belediyeler ve kurumlar da katılım gösterdi. Fuar böl­genin en büyük fuar ve kongre merkezi.Bu yüzden bölge tarafından önemseniyor” diye konuştu.

Güngör, “Bayimiz Urfa Ekol, 6. kez fuarın ana sponsoru olarak fuar­daki yerini aldı. Fuarda, Urfa Ekol’ün 164 metrekare stant alanında Borsan Grup olarak Borsan Kablo, Borled ve Borpanel ürünlerimiz ile yer aldık. Birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı stant, vatandaşların ve firmaların da büyük ilgisini çekti. Ayrıca Şanlıurfa 6. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı alanının yapımındaki enerji kabloları, Borsan Kab­lo olarak Urfa Ekol Elektrik tarafından uygulandı” şeklinde konuştu. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım754 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Borsan Grup, Şanlıurfa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Borsan Grup,Şanlıurfa’da Gövde Gösterisi Yaptı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AydosCountry, İstanbul Başkonsolosluğu, smarthijyen, 216 Rezidans, Ahmet Tan, Turgay Tanes, YavuzSultanSelimKöprüsü, Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı, Edirne, PlantronicsVoyager5200UC, LivYapı, BayimOlurmusunFuarı, Lübnan, Hasan Alper Önoğlu, Elimko, MimarSinanOSB, Evyap, Milano Mce Fuarı, Ytong Mimari Fikir Yarışması, Adana Emir Royal Otel, ZOOMTPU, Teknomaks, İbrahim Bilgiç, AhmetEdipUğur, Ayışığı Vadi Evler, Soyutwind İş Geliştirme Müdürü, Narr Restoran, “Mahya Geçiş Kiremiti” , Crate serisi, Sia & Moore Mimarlık,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.