Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörlüğü Görevine Erhan Güngör Getirildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörlüğü Görevine Erhan Güngör Getirildi
25 MAYIS 2018, Cuma 11:34:06
Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörlüğü Görevine Erhan Güngör Getirildi
Erhan Güngör, Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörü olarak atandı. Güngör, Türkiye mobilya pazarındaki ilk üç markadan biri olma hedefi doğrultusunda şirketin tüm pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin köklü mobilya üreticilerinden Çetmen Mobilya, yeni şirket hedefleri doğrultusunda Pazarlama ekibinin yönetimine Erhan Güngör’ü getirdi. Pazarlama Direktörü olarak yeni görevine 1 Mart tarihinde başlayan Güngör, şirketin sektördeki en güçlü ilk üç markadan biri olma hedefi doğrultusunda pek çok yeni atılımına liderlik edecek.

Çetmen Mobilya’nın gelişim ve büyüme odaklı yeni bir sürece girdiğini belirten Güngör; “Türkiye mobilya sektörünün önemli girişimcilerinden Çetmen, 1962 yılından bu yana sektörümüzün ve ülke ekonomimizin gelişimi için çalışıyor. Bugün yeni fabrika ve mağaza yatırımları ile kritik bir atılımın içerisinde olan şirketimizin güçlü pazarlama hedefleri bulunuyor. Bu dönemde önceliğimiz her zamanki gibi müşterilerimiz olacak. Müşterilerimizin satış öncesi, satış süreci (mağaza deneyimi) ve satış sonrası deneyimlerini analiz ederek onlara en iyiyi sunmaya odaklanacağız.

Ayrıca büyükşehirler başta olmak üzere yeni mobilya mağazalarımız ile pek çok noktada varlığımızı güçlendireceğiz; yenilenen ürün portföyümüz ve ulaşılabilir fiyatlarla da geniş kitlelere hitap eden bir mobilya markası olmak üzere çalışmalarımızı hızlandıracağız. Bu çalışmalar neticesinde ise hedefimiz, Türkiye pazarındaki bilinirliğimizi artırmak ve mobilya denince akla gelen ilk üç markadan biri olmaktır. Bu hedefler ışığında pazarlama alanında önemli yeniliklere imza atacağımıza inancım tam” dedi. 

Kariyerine 1993 yılında Karel’de başlayan Göngör, Philips ve Demirdöküm A.Ş.’de üstlendiği çeşitli görevlerle ürün yönetimi ve pazarlama alanında önemli başarılar elde etti. Çetmen Mobilya’daki yeni görevine atanmadan önce Güngör, UBM şirketinde Pazarlama Direktörü olarak görev almaktaydı.  Güngör, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


761 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çetmen Mobilya, Erhan Güngör, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörlüğü Görevine Erhan Güngör Getirildi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
IKEATürkiye, NEOPLAN, Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı, SunisHotels, Alaattin Kırcalı, Renovia İstanbul, Gülnar Evleri, Caddepark Erenköy, çelik kapı, Veysel Tiryaki, Fener Kalamış Caddesi, ALTOWER, Tekniksat, 3SKaleEnerji , Euphoria Cube, Enis Öncüoğlu , Şahdeniz, Finansal İstikrar Raporu, Aytek İtez, BabürKaan, BEDAŞ, Adalet Parkı, 4Deserts, Moment stanbul, MesutSancak, Uras-Dilekçi Mimarlık, Statüpark Pendik, Sarp Group İnşaat, İTÜ-İSTKA, Sarp Group,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.