Alarko Carrier, Gaziantep TMMOB’de Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi verdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Alarko Carrier, Gaziantep TMMOB’de Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi verdi
28 MAYIS 2018, Pazartesi 14:11:03
Alarko Carrier, Gaziantep TMMOB’de Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi verdi
Alarko Carrier, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’yle (TMMOB) beraber, Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi düzenledi. TMMOB Gaziantep Şubesi Seminer Salonu’nda düzenlenen eğitim, Alarko Carrier İş Geliştirme ve Denetim Müdürü Özgen Çoğulu tarafından sunuldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Alarko Carrier, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’yle (TMMOB) beraber, Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi düzenledi. TMMOB Gaziantep Şubesi Seminer Salonu’nda düzenlenen eğitim, Alarko Carrier İş Geliştirme ve Denetim Müdürü Özgen Çoğulu tarafından sunuldu. Eğitim kapsamında katılımcılara Toshiba Isı Pompası Sistemleri’nin teknik özellikleri, kullanım alanları, seçim kriterleri ve verimlilik değerleri hakkında bilgi verildi. Seminer salonunda kurulan simülasyonlu uygulama ile eğitim sonrası pekiştirme uygulamaları yapıldı.

Gaziantep’te düzenlenen eğitime tamamı makine mühendisi olan TMMOB üyeleri, projeciler, idare çalışanları ve öğrencilerden oluşan 62 kişilik bir ekip katıldı. Eğitimlerin oldukça faydalı olduğunu belirten katılımcılar, farklı içeriklerde bu tür eğitimlere katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, eğitimlerin çeşitlendirilerek devam ettirilmesi yönündeki taleplerini yetkililere iletiler.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım690 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alarko Carrier, Özgen Çoğulu,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Alarko Carrier, Gaziantep TMMOB’de Toshiba VRF ve Isı Pompası eğitimi verdi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TRC Flotal extra clear, Terra Ataşehir, ŞPO, TAV İnşaat, Mehmet Çelebiler, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, hlas Yapı, Schaeffler, Serdar-ı Ekrem Sokak, 461 HES, Polisan DECOART, Chamsın, Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi, DYH, TABA/AmCham, NaksanHolding, KORAL, Siesta Oxygen, Akfen Yapı, “WestSideİstanbul” , Neo Gölpark Evleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Arkeo Park Projesi Cannes, Timuçin Yalı, Kartal Hastanesi, Yapı Kredi Uygulama Marketi, 16/9kule, TürkHavaYolları, Blanche Serisi, Bostancı Deluxe,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.